اگر برای شما هم اتفاق افتاده است که آرایش صورت تان خیلی زود و قبل از رسیدن به جشن پاک شده است پس باید رازهای ماندگاری آرایش را بدانید.

فرقی نمیکند موهایتان را با چه رنگ مویی و با چه روشی رنگ کنید به هر حال پس از مدتی شفافیت و زیبایی اولیه را از دست میدهد، برای ثابت ماندن رنگ مو چه باید کرد؟

آرایش پاک کن یکی از محصولات آرایشی پرکاربرد است که انواع مختلفی دارد و برای پوست های مختلف خشک, چرب و حساس آرایش پاک کن های خاصی طراحی میشود.

آرایش کردن فقط مخصوص افراد ماهر و آرایشگران نیست، همه خانم ها حتی مبتدی ها هم با دانستن یک سری ترفند آرایشی میتوانند در خانه بصورت حرفه ای آرایش کنند.

ترکیب رنگ موهای پرطرفدار که اکثر خانم ها امروزه از آن ها استفاده میکنند را در این گزارش برایتان خواهیم گفت.

آرایش لب ها را مطابق فرم لب اجرا کنید، آرایش لب اگر مناسب با فرم و شکل لب ها باشد زیبایی بیشتری به چهره شما میبخشد.

زنان کشورهای مختلف سبک آرایش خاصی دارند, مثلا زنان هند عاشق آرایش غلیظ هستند و زنان انگلستان فقط برای زیباتر شدن پوست صورت آرایش میکنند.

مدل مو فر ریز و درشت در انواع جمع و باز وجود دارد که انتخاب بسیاری از خانم های باسلیقه برای مجالس عقد و عروسی است.

برای فر کردن مو همیشه نیاز به دستگاه های حرارتی نیست شما میتوانید با استفاده با چنگال به راحتی موهایتان را در منزل فر کنید.

مدل شینیون با گل مناسب برای موهای کوتاه و بلند با فرم های شینیون نیمه باز و شینیون با بافت را در این بخش مشاهده می فرمایید.

چسبندگی مژه ها در حین ریمل زدن شما را هم آزار می دهد؟ حتما تا به حال بارها اتفاق افتاده است که بعد از ریمل زدن مژه هایتان به هم چسبیده و نظم آرایش شما را به هم ریخته. راه حل چیست؟

آرایش برنزه نوعی از آرایش رایج در بین خانم های امروزی است و طرفداران زیادی دارد اما برای زیبایی با این نوع آرایش نکات و تکنیک هایی وجود دارد که در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد.

خانم هایی که به دنبال ریمل خوب و بدون ضرر هستند می توانند با ساخت ریمل خانگی و طبیعی با استفاده از روغن های گیاهی مژه های بلند و پرپشت داشته باشند.

کرم پودر یکی از مهمترین وسایل آرایشی است که استفاده از آن کمک بسیاری به زیبایی صورت و آرایش می کند به همین جهت باید در انتخاب آن دقت شود و نحوه استفاده صحیح از کرم پودر را هم بدانیم.

کرم شترمرغ جزو بهترین کرم های زیبایی پوست صورت و بخش های دیگر بدن است که با دانستن طرز تهیه کرم شتر مرغ در خانه به راحتی می توانید این کرم زیبایی را برای خود تهیه کنید.

هنگام خرید لوازم آرایش شاید مهمترین نکته توجه به تاریخ انقضای محصول باشد برای آنکه براحتی بتوانید لوازم آرایشی سالم را انتخاب کنید با ما همراه باشید.

اگر از آن دسته از مصرف کنندگان لوازم آرایشی هستید که به پوست خود اهمیت می دهید پس باید حتما تاریخ انقضای لوازم آرایشی را بدانید. در ادامه با تاریخ مصرف ریمل، لاک، کرم پودر، رژ لب، رژ گونه و مداد چشم آشنا می شوید.

انواع بی شماری از کرم های ضدآفتاب وجود دارند، اما مهم اینه که بتونیم یک ضدآفتاب خوب، مناسب و موثر برای خودمون انتخاب کنیم و لازمه اش اینه که با اصطلاحات مربوط به ضدآفتاب ها آشنا باشیم.

صفحه1 از10