کانسیلر کرم‌پودرهای رنگی به‌صورت فشرده جامد (پلت)، نیمه‌جامد(ماتیکی) یا مایع هستند که معمولا زیر پنکیک یا کرم‌پودر و بعد از کانتورینگ (رفع عیوب صورت و برجسته‌سازی نواحی خاص مانند گونه) استفاده می‌شوند.

در این بخش از دنیای مد ایرناک قصد داریم شما را با انواع کانسیلر اصلاح رنگ و روش استفاده از آن ها آشنا کنیم.

اگر همیشه به یک روش خاص آرایش میکنید و هرگز از ترفندهای آرایشی استفاده نکرده اید پیشنهاد میکنم معروف ترین ترفندهای آرایشی را در این بخش از دنیای مد ایرناک ملاحظه کنید.

برای آرایش کردن به سبک بهاری نیاز به وقت زیادی ندارید و خیلی سریع میتوانید آن را انجام دهید زیرا ساده و ملایم است، در فصل بهار هرگز آرایش غلیظ و به رنگ های تیره نکنید بهتر است سراغ رنگ های شاد و ملایم بروید.

این اسفنج آرایشی ابتکار یک آرایشگر هالیوودی است که به شما کمک میکند بصورت حرفه ای در منزل آرایش کنید، این اسفنج های تخم مرغی برای کرم پودر زدن، کانسیلر و پنکیک زدن کاربرد دارد.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آقایان چه نظری درباره آرایش خانم ها دارند؟ آن ها از چه نوع آرایشی خوششان می آید و از چه نوع آرایشی بیزارند؟ اگر میخواهید بدانید آقایان از کدام آرایش خانم ها بدشان می آید این بخش از دنیای مد ایرناک را از دست ندهید.

بدترین اشتباه خانم ها در آرایش چیست؟ در این بخش از دنیای مد ایرناک بدترین اشتباهات ارایشی را به شما میگوییم که هرگز نباید مرتکب شوید.

اگر استفاده از این وسیله زیبایی را به همین میهمانی ها محدود کنید، جای نگرانی نیست اما اگر عادت به استفاده زیاد و حتی روزمره از مژه مصنوعی دارید، بهتر است بدانید استفاده از مژه مصنوعی برای چشم ها و مژه ها خالی از خطر نیست.

صفحه1 از27