طب سنتی هم توصیه های موثر بسیاری برای داشتن ابروهای پرپشت و درمان ریزش ابرو دارد. چند مورد از بهترین های درمان کم پشتی ابرو و مژه در این بخش از سلامت پوست و موی ایرناک جمع آوری شده است که توصیهمی کنیم با دقت مطالعه کنید.

صبر کنید و ریمل های خشک شده تان را دور نریزید زیرا با چند ترفند ساده و اضافه کردن موادی خاص میتوانید آن ها را احیا و قابل استفاده کنید. برای نو کردن ریمل خشک شده این بخش از دنیای مد ایرناک را از دست ندهید.

ریمل های رنگی، رنگ چشم ها را برجسته تر و آرایش چشم هایتان را متفاوت تر میکنند، آموزش تصویری و مرحله به مرحله آرایش چشم با ریمل رنگی را در ادامه مشاهده کنید.

در این بخش از ایرناک به عوارض مژه مصنوعی برای استفاده به مدت طولانی و به دفعات زیاد برای چشم ها پرداخته ایم .

همه ما نمی توانیم ابروهای طبیعی پرپشتی داشته باشیم. بعضی ها ابرو های نازکی داریم و همیشه برای رشد آن ها به دنبال درمانی می گردیم. چیزهایی وجود دارند که می توانند این فرآیند را افزایش دهند و برای این کار، هیچ چیز نمی تواند بهتر از درمان های طبیعی عمل کند.

برای خانم هایی که مژه های کوتاه دارند ریمل های رنگی اصلا مناسب نیست و میتواند مژه هایشان را کوتاه تر نشان دهد، فقط باید از ریمل های مشکی استفاده کنید. هنگام ریمل زدن باید ریمل را ابتدا به آرامی به نوک مژه ها بزنید و پس به کل مژه ها.

در این مطلب سه روش خانگی برای اینکه چشمانی براق و زیبا داشته باشید را ارائه خواهیم داد پس این مطلب ایرناک را از دست ندهید.

چشم های چیزهای زیادی در مورد این که چه احساسی دارید، می گویند. در ادامه این بخش از سلامت و زیبایی ایرناک برخی توصیه های زیبایی خانگی برای چشم ها آورده شده است که به شما کمک می کند چشم های خود را سالم و زیبا نگه دارید.

اگر تمایلی به خرید ریمل های صنعتی که در فروشگاه موجود است ندارید می توانید در منزل آن را تهیه کنید ، در این متن چند دستور العمل برای ساخت ریمل را به شما معرفی می کنیم.

کشیدن خط چشم با مداد بسیار راحت تر از خط چشم های مایع است و برای خانم های مبتدی عالی است، روش کشیدن خط چشم با مداد را در ایرناک بخوانید.

تیرگی دور چشم باعث می شود افراد خسته و پیر بنظر برسند برای درمان آن می توانید از ماسک های طبیعی و یا روغن های گیاهی استفاده کنید.

برای داشتن چشمان زیبا و شفاف باید چشمان سالمی داشته باشیم. مهم ترین نکاتی که باید برای حفظ سلامت چشمان و قدرت بینایی رعایت کنید، نکاتی هستند که از تغذیه تا مراقبت از چشم خلاصه می شوند.

در این بخش از آرایش و زیبایی ایرناک روشهای خمارکردن چشم با آرایش و رعایت چند نکته ساده را آموزش خواهیم داد.

 در این مطلب چند پیشنهاد برای نحوه آرایش و انتخاب لوازم آرایش مناسب برای اینکه دچار ریزش مژه نشوید آمده است.

ریمل - Rimmel در زیبایی مژه و چشم ها بسیار تاثیرگذار است و شما برای آنکه بتوانید ریمل خوبی انتخاب کنید باید با ویژگی انواع ریمل ها آشنا شوید.

برای حفظ جوانی و شادابی پوست صورت باید مراقب چین و چروک های اطراف چشم باشیم. کرم دورچشم گیاهی را در خانه بسازید تا بدون عوارض پوستی صاف داشته باشید.

قبل از آرایش چشم باید راه های جذاب تر شدن آرایش چشم را بدانید که یکی از آن ها این است که مطابق فصل آرایش کنید، آرایش چشم در فصل زمستان چگونه باشد؟

برای حرفه ای شدن در آرایش چشم و برای اینکه بتوانید خودتان در خانه مانند آرایشگرها چشمان تان را آرایش کنید این مطلب را از دست ندهید.

صفحه1 از3