در این بخش از آموزش آرایشگری دنیای مد ایرناک با مراحل آموزش کشیدن خط چشم برای انواع مدل چشم آشنا می شوید.

اگر مایلید رنگ چشم تان را تغییر دهید اما نمی دانید کدام رنگ لنز مناسب شماست این بخش از دنیای مد ایرناک به شما کمک خواهد کرد تا لنزی متناسب با پوستتان انتخاب کنید تا ظاهر شما جذاب تر گردد.

اگر به خط چشم های دنباله دار علاقه دارید اما روش کشیدن آن را بلد نیستید با ما در این بخش از دنیای مد ایرناک همراه باید تا به شما بگوییم چگونه حرفه ای خط چشم دنباله دار بکشید.

کشیدن خط چشم به صورت صاف و تمیز معمولا برای خانم ها سخت است به همین دلیل امروز میخواهیم آموزش خط چشم کشیدن با چسب نواری را به شما بگوییم تا به راحتی خط چشم گربه ای بکشید.

خانم ها از سایه چشم به خوبی استقبال میکنند اما همیشه نگران پاک شدن و عدم ماندگاری آن هستند زیرا پلک ها چرب هستند و پس از هربار پلک زدن تان سایه چشم کم کم پخش شده و آرایش تان را خراب میکند.

طب سنتی هم توصیه های موثر بسیاری برای داشتن ابروهای پرپشت و درمان ریزش ابرو دارد. چند مورد از بهترین های درمان کم پشتی ابرو و مژه در این بخش از سلامت پوست و موی ایرناک جمع آوری شده است که توصیهمی کنیم با دقت مطالعه کنید.

صبر کنید و ریمل های خشک شده تان را دور نریزید زیرا با چند ترفند ساده و اضافه کردن موادی خاص میتوانید آن ها را احیا و قابل استفاده کنید. برای نو کردن ریمل خشک شده این بخش از دنیای مد ایرناک را از دست ندهید.

ریمل های رنگی، رنگ چشم ها را برجسته تر و آرایش چشم هایتان را متفاوت تر میکنند، آموزش تصویری و مرحله به مرحله آرایش چشم با ریمل رنگی را در ادامه مشاهده کنید.

صفحه1 از6