تزیینات شب یلدا شامل تزیین منزل، تزیین آجیل، تزیین میوه، تزیین ژله، تزیین انار و هندوانه و... میشود که ایده های جدیدی برای آن ها در این مطلب وجود دارد.

تزیینات شب یلدا خلاقانه و باسلیقه

پاییز به آخرین روزهای خود رسیده است و این نشان میدهد که طولانی ترین شب سال یعنی شب یلدا نزدیک است، هرسال شب یلدا شور و اشتیاق خاصی بین ایرانی ها راه می افتد و خانواده ها در کنار هم طولانی ترین شب سال را جشن میگیرند.تزیین باسلیقه سفره شب یلدا مدرن + تصاویر در ایرناک تزیین باسلیقه سفره شب یلدا مدرن + تصاویر در ایرناک

شب یلدا معمولا همه در خانه بزرگترها جمع میشوند و یک دقیقه بیشتر با هم بودن شان را جشن میگیرند، خانم ها در شب یلدا دوست دارند با ایده های خلاقانه خانه را تزیین و وسایل شب یلدا را آماده کنند.

ژله انار مخصوص شب یلدا

به عنوان دسر شب یلدا بهترین گزینه ژله اناری است، برای درست کردن ژله انار ایده های مختلفی وجود دارد که شما میتوانید طی مراحلی ساده ژله انار را داخل یک قالب زیبا بریزید و انار دون شده به آن اضافه کنید.

ایده تزیین ژله شب یلدا

ایده تزیین ژله شب یلدا

تزیین هندوانه شب یلدا

اگر بخواهید خلاقیت به خرج دهید و شب یلدای امسال سلیقه تان را نشان دهید میتوانید هندوانه شب یلدا را به روش های جالب تری تزیین کنید، میتوانید از تکنیک میوه آرایی استفاده کنید و هندوانه را به زیباترین شکل تزیین کنید.

تزیین هندوانه برای شب چله

تزیین هندوانه برای شب چله

میوه آرایی با هندوانه

میوه آرایی با هندوانه

کیک انار و هندوانه شب یلدا

همه خانم ها امروزه روش درست کردن کیک را میدانند ، اگر شما هم قصد دارید به مناسبت شب یلدا کیک درست کنید میتوانید برای تریین آن از تم انار و هندوانه استفاده کنید.

کیک انار مخصوص شب یلدا

کیک انار مخصوص شب یلدا

کیک هندوانه ای برای شب چله

کیک هندوانه ای برای شب چله

تزیین آجیل شب یلدا

آجیل جزو تنقلات دوست داشتنی شب یلدا است که برای تزیین آن ایده های متفاوت و زیبایی وجود دارد، میتوانید برای تزیین آجیل شب یلدا از تصویر زیر ایده بگیرید آن را داخل سینی کاملا باسلیقه بچینید.

زیباترین ایده تزیین آجیل شب یلدا

زیباترین ایده تزیین آجیل شب یلدا

تزیین میز شب یلدا

چیدمان و تزیین میز شب یلدا برای خانم ها خیلی مهم است و دوست دارند میز شب یلدا را به بهترین شکل بچینند و تزیین کنند. با چیدن زیبای میوه، کیک، آجیل و ... میتوانید میزتان را تزیین کنید.

تزیین میز شب یلدا به سبک جدید

تزیین میز شب یلدا به سبک جدید

تزیین وسایل شب یلدا 98

تزیین وسایل شب یلدا 98

تزیین خانه برای شب یلدا

برای شب یلدا بد نیست تغییراتی در دکوراسیون منزل تان ایجاد کنید، با ساده ترین ایده ها میتوانید دکوراسیون منزل تان را یلدایی کنید مثلا از انار و کدو تنبل برای دیزاین منزل تان استفاده کنید.

تغییر دکوراسیون یلدایی منزل

تغییر دکوراسیون یلدایی منزل

تزیین منزل برای شب یلدا

تزیین منزل برای شب یلدا

بازدید : 4,256 بار
تزیین باسلیقه سفره شب یلدا مدرن + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...