کیک های آپ ساید داون یا وارونه به کیک هایی گفته میشه که کف قالب میوه گذاشته میشه و بعد از برگردوندن قالب میوه ها روی کیک قرار میگیرن.

طرز تهیه کیک آپ ساید داون آناناس در ایرناک طرز تهیه کیک آپ ساید داون آناناس در ایرناک در این قسمت تصمیم داریم طرز تهیه کیک آپ ساید داون یا وارونه آناناس را خدمت شما عزیزان ارائه بدهیم.

کیک های آپ ساید داون یا وارونه به کیک هایی گفته میشه که کف قالب میوه گذاشته میشه و بعد از برگردوندن قالب میوه ها روی کیک قرار میگیرن.

مواد لازم:

  • کره 50 گرم
  • شکر قهوه ای 1 پیمانه
  • کمپوت آناناس حلقه ای، کمپوت گیلاس یا آلبالو
طرز تهیه:

برای تهیه این کیک از هر کیک دلخواه میتوانید استفاده کنید. کیک های ساده یا پودر کیک آماده ولی کیک اسفنجی مناسب نیست. کره را داخل قالب دلخواه ریخته داخل فر قراردهید تا کره ذوب شود.

سپس شکر قهوه ای را به طور یکنواخت روی کره داخل قالب بریزید. آناناس را کف قالب چیده وسط هر کدام از آناناس ها یک عدد گیلاس یا آلبالو قرار دهید. در صورتی که به گیلاس و آلبالو دسترسی ندارید به سادگی آن را حذف کنید.

مواد کیک مورد نظر خود را آماده کنید. میتوانید داخل کیک خود از اسانس آناناس استفاده کنید. مواد کیک را داخل قالب روی آناناس ها ریخته داخل فر قراردهید تا بپزد.

پس از پخت قالب را از فر خارج کرده دور کیک را با چاقو آزاد کنید . تا کیک داغ است ظرفی را روی قالب قرارداده قالب را برگردانید و به مدت 5 دقیقه به حال خود رها کنید . پس از 5 دقیقه میتوانید قالب را از کیک جدا کنید.

منبع:جستجوگر ایرناک

بازدید : 14,915 بار
طرز تهیه کیک آپ ساید داون آناناس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی