کیک با روکش ژله بستنی خوشمزه و مجلسی در ادامه روش و دستور تهیه کیک با روکش ژله بستنی را آموزش خواهیم داد.

طرز تهیه

کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک ۱ - ابتدا یک کیک درست کنید نوع کیک مهم نیست ساده کاکاویی یا... پس از سرد شدن از قالب خارج کرده خوب قالب را بشویید وچرب کنید.

کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک ۲ - سپس دورتادور کیک را نیم سانت ببرید تاکیک کوچک شود .می توانید از عرض دوقسمت کنید وخامه وموز و...بگذارید روی کیک لزومی نداره خامه بکشید.

کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک ۳ - سپس کیک را برای چند دقیقه درفریزر بگذاریدتایخ کنه.حالا دو بسته پودر ژله را با دو لیوان آبجوش خوب حل کرده بعد از سرد شدن با یک لیوان بستنی آب شده مخلوط کنید.

کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک ۴ - سپس در کف قالب چرب یک لایه یک سانتی ژله بریزید و در فریزر بگذارید تا سریع ببندد.

کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک ۵ - پس از بیست دقیقه خارج کرده و دو قاشق از ژله را روی ژله بسته شده بریزید این کار به چسبندگی کیک به ژله کمک میکنه

کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک ۶ - بعد کیک را روی آن قرار داده و ژله که حالا نیم بند شده و غلظتش مثل سفیده تخم مرغ شده را دور کیک بریزید ودر فریزر بگذارید تا ببنده.

کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک ۷ - بعد از نیم ساعت از فریزر خارج کرده در یخچال دوساعت قرار دهید.

کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک ۸ - سپس مثل خارج کردن ژله از قالب در آب ولرم سه ثانیه گذاشته یا دورش را سشوار بگیرید تا از قالب جدا شده و در ظرف سرو بر گردانید!نوش جان!


کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک کیک با روکش ژله بستنی-ایرناک پاپیون

(0 رای)
بازدید : 530 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی