روزنامه غربی نیویورک تایمز با انتشار تصویری از ته دیگ ماکارونی، آن را به عنوان غذای پیشنهادی این هفته معرفی کرد.

ته‌دیگ ماکارونی غذای پیشنهادی نیویورک تایمز + عکس-ایرناک ته‌دیگ ماکارونی غذای پیشنهادی نیویورک تایمز + عکس-ایرناک ایران به دلیل گستردگی و تعداد زیاد شهرها که هر یک رسوم و باورهای خود را دارند، از تنوع غذایی بسیاری برخوردار است. غذاهای اصیل و بسیار لذیذی که طرفداران و مشتریان جهانی دارد. چلوکباب، قورمه سبزی، زرشک پلو با مرغ، قیمه و بسیاری دیگر از جمله این غذاهای پرطرفدار هستند.

ته‌دیگ ماکارونی غذای پیشنهادی نیویورک تایمز + عکس-ایرناک ته‌دیگ ماکارونی غذای پیشنهادی نیویورک تایمز + عکس-ایرناک ماکارونی نیز از جمله غذاهای لذیذی است که بیشتر از طعمش، به خاطر ته‌دیگش معروف است. آوازه این غذای خوشمزه مرزها را درنوردیده و پایش به آمریکا نیز باز شده است. روزنامه نیویورک تایمز روز گذشته با انتشار تصویری از ماکارونی و ته دیگش، این غذای ایرانی را به عنوان غذای پیشنهادی این هفته‌اش معرفی کرد. این روزنامه غربی با ذکر نام و اصالت این غذا، به طور مشخص به ته دیگ ایرانی اشاره کرد و طرز تهیه آن را نیز با مخلفاتش منتشر کرد.

ماکارونی، غذای پیشنهادی نیویورک تایمز برای این هفته

(0 رای)
بازدید : 92 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی