در مکزیک رستورانی تأسیس شده است که غذاهای متنوع و لذیذی از گیاه کاکتوس سرو می‌کند که بسیار هم پرطرفدار است.

رستوران کاکتوسی در مکزیک 

تهیه غذاهای جالب با کاکتوس در رستورانی شیک + فیلم-ایرناک تهیه غذاهای جالب با کاکتوس در رستورانی شیک + فیلم-ایرناک شاید اولین تصوری که با شنیدن نام کاکتوس به ذهن افراد خطور می‌کند این باشد که کاکتوس گیاهی خشن و بدبوست، به همین دلیل شاید کمتر مورد توجه قرار گیرد. اما باید گت این گیاه از جمله نباتات بسیار مفید است . کاکتوس از آنجا که سرشار از فیبر و آنتی اکسیدان است، خاصیت ضد سرطانی دارد. 

تهیه غذاهای جالب با کاکتوس در رستورانی شیک + فیلم-ایرناک تهیه غذاهای جالب با کاکتوس در رستورانی شیک + فیلم-ایرناک در کشورهای غربی به‌ویژه در آمریکا این گیاه طرفداران زیادی دارد و تنها گونه هندی آن بیش از 200 نوع است. کاکتوس همچنین باعث کاهش کلسترول خون می‌شود.

تهیه غذاهای جالب با کاکتوس در رستورانی شیک + فیلم-ایرناک تهیه غذاهای جالب با کاکتوس در رستورانی شیک + فیلم-ایرناک با این مقدمه به معرفی رستورانی در مکزیک پرداخته می‌شود. رستورانی کاکتوسی که  انواع غذاها و نوشیدنی‌های متنوعی از این گیاه سرو می‌کند.  غذاهای این رستوران بسیار پرطرفدار است و روزانه افراد زیادی برای صرف کاکتوس به آنجا می‌روند. 

تهیه غذاهای جالب با کاکتوس در رستورانی شیک + فیلم-ایرناک تهیه غذاهای جالب با کاکتوس در رستورانی شیک + فیلم-ایرناک می‌توانید نحوه پخت و سرو غذای این رستوران کاکتوسی را در ویدئوی زیر مشاهده کنید. 

تهیه غذاهای جالب با کاکتوس در رستورانی شیک + فیلم-ایرناک تهیه غذاهای جالب با کاکتوس در رستورانی شیک + فیلم-ایرناک

(1 رای)
بازدید : 470 بار
تهیه غذاهای جالب با کاکتوس در رستورانی شیک + فیلم - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی