پیتزا مرغ فست فودی مفید و خوشمزه است در ادامه روش و دستور تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر را آموزش خواهیم داد.

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر(بدون نیاز به فر)
 • آماده سازی : 5 دقیقه
 • مدت انتظار : 15 دقیقه
 • مجموعاً : 20 دقیقه

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک  

مواد اولیه : برای 4 نفر
 • ذرت (پخته شده) نصف پیمانه
 • پنیر پیتزا به میزان لازم
 • فلفل به میزان لازم
 • آویشن به میزان لازم
 • مرغ (پخته و ریش ریش شده 1تا 1و نیم پیمانه
 • فلفل دلمه ای (نگینی شده) 1عدد
 • نمک به میزان لازم

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک  

مواد پایه
 • تخم مرغ 4 عدد
 • آب 2 قاشق غذاخوری
 • آرد به میزان لازم
 • روغن به میزان لازم

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک  

طرز تهیه

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک ابتدا تخم مرغها رو نیم ساعت قبل از تهیه مواد خارج از یخچال قرار بدید و بعد اونها رو داخل ظرف مناسب بشکنید و خوب هم بزنید و نمک وفلفل و مقداری زعفران هم بهش اضافه کنید.

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک کم کم شروع کنید مقداری آرد رو با الک به مواد اضافه کنید در حدی که مثل فرنی کمی غلیظ بشه.2قاشق آب هم بهش اضافه کنید البته میشه به جای آب 2 قاشق زعفران آب شده یا دو قاشق شیر هم اضافه کرد.

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک داخل یه تابه تفلون مقداری کره یا روغن بریزید و صبر کنید تا داغ بشه و بعد مایع رو داخل ظرف بریزید و خوب صاف کنید.

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک حالا توی یه تابه نچسب کمی روغن بریزید و داغ که شد مایتون رو بریزید توش و صافش کنید

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک کمی صبر کنید تا خمیر یه خورده سفت بشه .

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک فلفل دلمه ای رو از قبل کمی در روغن تفت بدید تا سبک بشه.

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک وقتی خمیر کمی منسجم شد مرغ،فلفل دلمه ای، ذرت و در نهایت پنیر رنده شده رو روی خمیر بریزید و خوب صاف کنید.

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک شعله رو یه کم زیاد کنید و بعد کم کنید و درب ظرف رو بذارید و اجازه بدید با حرارت ملایم غذا بپزه.

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک اگه دیدید که زیرش داره می سوزه و هنوز روش کامل نبسته یا پنیرش آب نشده یکی دو قاشق آب از لبه های تابه دور تا دورش بریزید تا از سوختن زیرش جلو گیری کنه.

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک وقتی غذا حاضر شد میتونید برای طلایی شدن روش اونو چند دقیقه داخل فر بذارید یا اینکه داخل ماکروفر قرار بدید و روی پایه گریل طلاییش کنید.

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک  

نکات

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک 1)در صورت تمایل از سایر مواد مثل قارچ،گوجه فرنگی و ..نیز در تهیه پیتزا استفاده کنید.

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک 2)میتوانید نصف قاشق چایخوری بیکینگ پودر هم به خمیر اضافه کنید تا پوک تر شود.

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک 3)در صورت تمایل یتزا را داخل فر با دمای 180 درجه و به مدت 10 دقیقه بپزید.

طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک طرز تهیه پیتزا مرغ بدون خمیر و بدون نیاز به فر-ایرناک نوش جان

(0 رای)
بازدید : 226 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی