آیس چاکلت نوشیدنی مخصوص فصل گرما در ادامه دستور و روش تهیه آیس چاکلت را آموزش خواهیم داد

طرز تهیه آیس چاکلت با عرق نعنا-ایرناک طرز تهیه آیس چاکلت با عرق نعنا-ایرناک حتماً همه ی شما تابحال نوشیدنی هات چاکلت یا شکلات داغ را امتحان کرده اید. اما اگر از طرفداران شکلات باشید در فصل گرما و تابستان نمی توانید سراغ این نوشیدنی بروید پس بهتر است این آیس چاکلت یا شکلات سرد را امتحان کنید که با داشتن عرق نعناع نسبت به نمونه های مشابه از خنک کننده گی بیشتری برخوردار است.

مواد اولیه آیس چاکلت:
  • شیر سرد نصف لیوان
  • آب جوش نصف لیوان
  • شکلات تخته ای (در طعم دلخواه) 300 گرم
  • یخ (میتوان از چند اسکوپ بستنی بجای یخ استفاده کرد)
  • عرق نعناع 1 قاشق غذاخوری 
  • برگ نعناع برای تزیین
طرز تهیه آیس چاکلت:

طرز تهیه آیس چاکلت با عرق نعنا-ایرناک طرز تهیه آیس چاکلت با عرق نعنا-ایرناک طرز تهیه شکلات سرد بدین صورت است که ابتدا لازم است که شکلات تخته ای را رنده بزنید تا به قطعات ریزتری خرد شود و سپس به همراه اب جوش و عرق نعناع در مخلوط کن بریزید تا ترکیب شده و یک مایع غلیظ شکلاتی ایجاد شود .

طرز تهیه آیس چاکلت با عرق نعنا-ایرناک طرز تهیه آیس چاکلت با عرق نعنا-ایرناک در تهیه آیس چاکلت می توانید از شیر های طعم دار و یا شکلات های طعم دار و یا حتی مغز دار استفاده نمایید و این کاملا بستگی به سلیقه ی شما دارد .

طرز تهیه آیس چاکلت با عرق نعنا-ایرناک طرز تهیه آیس چاکلت با عرق نعنا-ایرناک در مرحله ی بعد ، شیر را به مواد بالا اضافه نمایید و کاملا مخلوط نمایید . یک لیوان مناسب انتخاب کرده و آیس چاکلت را در درون آن ریخته و هم چنین قطعات یخ را نیز بیفزایید و تزیین را نیز می توانید با استفاده از برگ نعناع انجام دهید . 

(0 رای)
بازدید : 255 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی