در ادامه روش و دستور تهیه بادمجان لقمه ای خوشمزه و مقوی و مجلسی را در آشپزخانه ایرناک آموزش خواهیم داد.

بادمجان لقمه ای

طرز تهیه بادمجان لقمه ای-ایرناک طرز تهیه بادمجان لقمه ای-ایرناک نظرتون در مورد اين لقمه هاي زيبا و خوشمزه چيه پيشنهاد ويژه کدبانو براي شام امشب رو اميدوارم حتما امتحان كنيد.

طرز تهیه بادمجان لقمه ای-ایرناک طرز تهیه بادمجان لقمه ای-ایرناک  

طرز تهیه

طرز تهیه بادمجان لقمه ای-ایرناک طرز تهیه بادمجان لقمه ای-ایرناک برای طبخ اول بادمجانها را پوست کنده و ورقه ورقه میکنیم ، سپس نمک زده و میگذاریم آب تلخ خود را پس بدهد.

طرز تهیه بادمجان لقمه ای-ایرناک طرز تهیه بادمجان لقمه ای-ایرناک پیاز را چهار گوش ریز خرد کرده و در روغن پنج دقیقه تفت میدهیم، بعد از روی حرارت برداشته گوشت، نمک و فلفل سیاه را اضافه کرده و روی حرارت قرار میدهیم و در آخر رب گوجه فرنگی و جعفری خرد شده را میافزاییم.

طرز تهیه بادمجان لقمه ای-ایرناک طرز تهیه بادمجان لقمه ای-ایرناک بادمجانها را شسته و خشک و با حرارت ملایم سرخ میکنیم.

طرز تهیه بادمجان لقمه ای-ایرناک طرز تهیه بادمجان لقمه ای-ایرناک بادمجانهای آماده را به صورت به علاوه روی هم قرار داده از مواد گوشتی ، وسط بعلاوه قرار میدهیم و به صورت بقچه میپیچیم و با ماست تزئین میکنیم.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ( بهتر است از بادمجانهای کشیده و قلمي استفاده شود.)

(1 رای)
بازدید : 298 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی