در ادامه روش و دستور تهیه سوپ جو با سس سفید را در ایرناک آموزش خواهیم داد.

مواد لازم
  • جو پرک شده:یک لیوان
  • آب مرغ یا گوشت:2 لیوان غلیظ یا 5 لیوان رقیق
  • سیب زمینی:یک عدد متوسط
  • هویج:یک عدد متوسط
  • پیاز:یک عدد متوسط (رنده شده)
  • خامه: 2 قاشق غذاخوری
  • شیر:یک لیوان
  • آرد:یک قاشق غذاخوری
  • نمک و فلفل و زردچوبه:به اندازه لازم

طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک  

طرز تهیه:

طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک اگر آب مرغ یا گوشت آماده دارید، استفاده کنید، در غیر این صورت باید نصف سینه مرغ و یا صد گرم گوشت ماهیچه را بپزید و آب آن را کنار بگذارید. گوشت را نیز ریش ریش کنید و در انتها داخل سوپ بریزید.

طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک سیب زمینی و هویج و پیاز را رنده کنید.

طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک جو پرک شده، آب گوشت، سیب زمینی، هویج و پیاز رنده شده را همراه با نمک و فلفل و زردچوبه و کمی آب توی ظرف می ریزیم و می گذاریم روی حرارت ملایم بپزد (چون جو به صورت پرک شده است، خیلی سریع می پزد و جا می افتد).

طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک مقدار ادویه ای که در غذا به کار می برید، بستگی به ذائقه تان دارد.

طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک برای تهیه سس سوپ، در یک ظرف، یک قاشق روغن می ریزیم و آرد را کمی تفت می دهیم.

طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک بعد شیر را به آرد اضافه می کنیم و کمی حرارت می دهیم تا غلیظ شود.

طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک سس آماده شده را داخل سوپ می ریزیم.

طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک بعد از چند جوش، سوپ آماده است.

طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک وقتی سوپ را از روی شعله برداشتیم، خامه را که با دو قاشق شیر هم زده ایم و رقیق شده است، داخل سوپ می ریزیم.

طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک طرز تهیه سوپ جو با سس سفید-ایرناک برای تزیین سوپ، یک قاشق مرباخوری خامه را هم بزنید و کمی زعفران به آن اضافه کنید و روی سوپ بریزید و کمی جعفری خرد شده و زرشک هم روی آن بریزید.

(0 رای)
بازدید : 212 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی