در ادامه با دستور و روش تهیه شیرینی ساوارین نوتلا باشما خواهیم بود 

مواد لازم
  • کره : ۷۰ گرم
  • آرد : ۵۰ گرم
  • پودر قند : ۱۳۰ گرم
  • پودر بادام : ۷۰ گرم
  • سفیده تخم مرغ : ۴ عدد
  • شکلات نوتلا : به مقدار لازم
طرز تهیه:

طرز تهیه شیرینی ساوارین نوتلا-ایرناک طرز تهیه شیرینی ساوارین نوتلا-ایرناک برای تهیه این شیرینی خوشمزه ابتدا فر را روی دمای ۲۰۰ درجه سانتیگراد تنظیم کنید. کره را درون ظرفی روی حرارت ملایم یا توسط ماکروفر یا به روش بن ماری ذوب کنید. پس از ذوب شدن آن را کنار بگذارید تا خنک شود.

طرز تهیه شیرینی ساوارین نوتلا-ایرناک طرز تهیه شیرینی ساوارین نوتلا-ایرناک آرد، پودر قند و پودر بادام را درون کاسه ای با یکدیگر مخلوط کرده و الک کنید. سفیده های تخم مرغ را با همزن برقی بنزنید تا فرم بگیرد. در نهایت کره ذوب شده خنک و مواد خشک را به آن اضافه کنید و با لیسک مواد را هم بزنید تا به خوبی با هم مخلوط شوند.

طرز تهیه شیرینی ساوارین نوتلا-ایرناک طرز تهیه شیرینی ساوارین نوتلا-ایرناک قالب ساوارین (مربع یا دایره یا بیضی) را با اسپری آرد و روغن چرب کرده و یک دوم از قالب را با مایه ساوارین پر کنید و به مدت تقریبی ۱۰ تا ۱۲ دقیقه آن را بپزید.

طرز تهیه شیرینی ساوارین نوتلا-ایرناک طرز تهیه شیرینی ساوارین نوتلا-ایرناک بعد از اطمینان از پخت، قالب ساوارین را روی پنجره توری قرار داده و اجازه دهید کاملا خنک شود. بعد از جداسازی ساوارین ها از قالب، شکلات نوتلا را درون قیف های یک بار مصرف بریزید و فضای میانی قالب ها را با نوتلا پر کنید و برای تزیین مقداری ترافل خوراکی روی آن بریزید. 

(0 رای)
بازدید : 208 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی