ژله رنگین کمان واقعا زیباست و خوشمزه ، دستور و روش تهیه ژله رنگین کمان را به شما اموزش خواهیم داد

طرز تهیه

طرز تهیه ژله رنگین کمان-ایرناک طرز تهیه ژله رنگین کمان-ایرناک من برای 5تا لیوان از 3 طعم ژله و 3 تا بستنی لیوانی استفاده کردم.

طرز تهیه ژله رنگین کمان-ایرناک طرز تهیه ژله رنگین کمان-ایرناک ژله اول که آلبالو بود رو با یک لیوان آب جوش خوب حل کردم و بعد نصفش کردم بعد به یک قسمت 1/4لیوان آب سرد اضافه کردم و ریختم ته لیوانها و گذاشتم یخچال که ببنده و به قسمت بعد هم بعد از خنک شدن یدونه بستنی لیوانی آب شده اضافه کردم و خوب با هم مخلوط کردم.

طرز تهیه ژله رنگین کمان-ایرناک طرز تهیه ژله رنگین کمان-ایرناک دقت کنید حتما باید ژله و بستنی هم دمای محیط باشه وگرنه حالت دون دون میشه و یکدست نمیشه و بعد از اینکه بست دو رنگ میشه.بعد از اینکه ژله البالو خودشو گرفت ژله بستنی البالو رو داخل لیوانها بریزید و دوباره بزارید داخل یخچال تا ببنده.

طرز تهیه ژله رنگین کمان-ایرناک طرز تهیه ژله رنگین کمان-ایرناک ژله های دیگه رو هم به همین صورت درست کنید و داخل لیوان بریزید, طعم ژله های دیگه من لیمو و انگور بود,شما از هر طعمی که دوست دارین میتونید استفاده کنید 

(1 رای)
بازدید : 1284 بار
طرز تهیه ژله رنگین کمان - 1.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی