تزیین یخ یکی از جالب ترین ایده های خلاقانه است که برای تابستان عالی است, تزیین یخ با میوه, گل, خاکشیر و ... انجام میشود که برای شربت در مهمانی مناسب است.

ایده های تزیین یخ قالبی برای شربت

تزیین یخ با گل و میوه های رنگارنگ تابستانی بهترین کاری است که میتوانید برای پذیرایی از مهمانان تان در تابستان انجام دهید, یخ های تزیین شده و بسیار زیبا را داخل شربت بیندازید و مهمانان تان را غافلگیر کنید. تزیین یخ های قالبی کار راحتی است که سلیقه شما را نشان میدهد, پس از این ایده جالب در تابستان غافل نشوید و حتما این کار را انجام دهید.طرز تهیه یخ های تزیینی و طعم دار برای مجالس و میهمانی ها + تصاویر در ایرناک طرز تهیه یخ های تزیینی و طعم دار برای مجالس و میهمانی ها + تصاویر در ایرناک

تزیین یخ با میوه

روش تزیین یخ با میوه

برای انجام این کار میتوانید از گل های مختلف, میوه های متنوع و خاکشیر یا تخم شربتی استفاده کنید به این صورت که یکی از آن ها را انتخاب میکنید و داخل تمام قالب های کوچک یخ میریزید سپس آن ها را با آب پر میکنید و داخل فریزر قرار میدهید. بعد از چند ساعت یخ های قالبی و مجلسی شما که طعم دار هستند آماده اند و قابل استفاده برای شربت.

نمونه هایی از زیباترین مدل یخ های تزیین شده و طعم دار را در ادامه مشاهده کنید و ایده بگیرید, ایده های تزیین یخ برای یخچال عروس نیز مناسب هستند.

یخ میوه ای

ایده های درست کردن یخ میوه ای

یخ طعم دار

یخ طعم دار برای شربت

تزیین یخ با گل

تزیین یخ با گل های زیبا

تزیین یخ مهمانی

تزیین یخ برای مهمانی

تزیین یخ در شربت

تزیین یخ با میوه در شربت

تزیین یخ

تزیین یخ های قالبی با آلبالو

تزیین یخ عروس

تزیین یخ برای یخچال عروس

بازدید : 8,744 بار
طرز تهیه یخ های تزیینی و طعم دار برای مجالس و میهمانی ها + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی