مجازات معاونت در جرایم اسیدپاشی امروز از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی تعیین شد.

ماهی قرمز عید که اغلب کودکان آن را دوست دارند و گاهی از اواسط اسفند ماه آن را تهیه می کنند.حال سوال این است حکم خوردن ماهی قرمز از نظر اسلام چیست؟

جهیزیه متعلق به دختر است در طلاق خانم می تواند با تنظیم درخواست استرداد جهیزیه و حتما با حضور شاهد اقدام به گرفتن آن کند.

در این رابطه معاونت تهذیب و اخلاق مرکز مدیریت، واحدی با عنوان «واحد تلبّس» تأسیس کرده که وظیفه ی تشخیص صلاحیت طلاب نسبت به امر «عمامه گذاری» را بر عهده دارد.

بازداشت‌ موقت در اصطلاح حقوق کیفری به معنای زندانی کردن متهم در جریان تحقیقات مقدماتی است اما حبس یکی از انواع مجازات است که به موجب حکم قطعی و لازم‌الاجرا آزادی شخص سلب می‌شود.

در ادامه این مطلب از ایرناک در مورد انگشتر بند انگشتی و روایان و سخنان بزرگان دین در مورد خوب یا بد بودن این انگشتر خواهیم گفت.

میخواستم بدونم خواستگاری رفتن تو ماه محرم و صفر گناه نداره؟ ممنون میشم اگه همه دوستان نظر بدن . آخه واسم خیلی مهمه . پیشاپیش از همگی ممنونم .

عده ای از مسلمانان به این قضیه معتقد هستند که عقد و عروسی در ماه محرم حرام است اما آیا این عقیده صحت دارد؟در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

صفحه1 از2