سازمان خصوصی سازی از کارمندان دستگاه های اجرایی خواست برای ورود شماره شبا بانکی در سایت سهام عدالت تعجیل کنند.

آخرین فرصت مشمولان سهام عدالت برای ثبت شماره شبا

سازمان خصوصی سازی از کارکنان دستگاه های اجرایی مشمول سهام عدالت خواست تا برای وارد کردن شماره شبای بانکی خود در سامانه سهام عدالت عجله کنند.آخرین فرصت ثبت شماره شبا سهام عدالت در ایرناک آخرین فرصت ثبت شماره شبا سهام عدالت در ایرناک

این سازمان در مقایسه ای از وضع ورود شبا بانکی اقشار مختلف دارندگان سهام عدالت اعلام کرد مجموع کارکنان دستگاه های اجرایی و بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی در یک مرحله در سنوات گذشته مورد شناسایی و ثبت نام در سامانه سهام عدالت قرار گرفته اند و این گروه در مجموع در حال حاضر با 79 درصد مشارکت، کمترین میزان ورود و ثبت شبا بانکی در سامانه سهام عدالت را دارند که البته نسبت اندک ثبت شبا بانکی کارکنان دولت و خانواده های آنان دلیل اصلی آن می باشد. این سازمان از کارمندان دولت و خانواد های آنان درخواست کرده است از فرصت محدود ایجاد شده برای ورود شبای بانکی خود در سامانه سهام عدالت استفاده کنند و هر چه سریعتر نسبت به این موضوع اقدام کنند تا از سود سهام عدالت و سایر منافع آتی این طرح برخوردار شوند.

روابط عمومی سازمان خصوصی سازی افزوده است:مددجویان کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی کشور با حدود 93 درصد مشارکت، بیشترین همکاری با سامانه سهام عدالت و ورود اطلاعات شبا بانکی را به این سامانه داشته اند.

بنا به اطلاعات این گزارش، کسانی که شبا بانکی معتبر آنان در سامانه سهام عدالت به تائید رسیده است از سود عملکرد سال 1395 و 1396 سهام عدالت برخوردار می شوند که این سود امسال به ازای هر یک میلیون تومان سهامداری معادل مبلغ 175 هزار تومان خواهد بود.

  • تاریخ: یکشنبه, 23 دی 1397
  • برگرفته از: خبرگزاری صدا و سیما
بازدید : 1,341 بار
آخرین فرصت ثبت شماره شبا سهام عدالت
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی