کسی که بر اساس این تئوری سرمایه‌گذاری می‌کند، کالا یا سهامی را بدون توجه به کیفیت آن خریداری می‌کند و...

نظریه «احمق‌تر از من» یا «احمق بزرگتر» !!!!-ایرناک نظریه «احمق‌تر از من» یا «احمق بزرگتر» !!!!-ایرناک نظریه «احمق‌تر از من» یا «احمق بزرگتر» یک نظریه اقتصادی است.

نظریه «احمق‌تر از من» یا «احمق بزرگتر» !!!!-ایرناک نظریه «احمق‌تر از من» یا «احمق بزرگتر» !!!!-ایرناک بر اساس این نظریه اگر سرمایه‌گذاری اوراق بهادار را حتی به قیمتی بیش از قیمت معقول خریداری کند، بعد می‌تواند آن را با سود بفروشد و از این راه کسب درآمد کند. چون همیشه کسی (احمقتر) پیدا می‌شود که حاضر است مبلغ بیشتری برای آن بپردازد.

نظریه «احمق‌تر از من» یا «احمق بزرگتر» !!!!-ایرناک نظریه «احمق‌تر از من» یا «احمق بزرگتر» !!!!-ایرناک کسی که بر اساس این تئوری سرمایه‌گذاری می‌کند، کالا یا سهامی را بدون توجه به کیفیت آن خریداری می‌کند ، با این امید که آن را در زمانی کوتاه به دیگری (احمقتر) بفروشد.

نظریه «احمق‌تر از من» یا «احمق بزرگتر» !!!!-ایرناک نظریه «احمق‌تر از من» یا «احمق بزرگتر» !!!!-ایرناک ممکن است سرمایه‌گذار بعدی هم با همین تئوری اقدام به خرید کند. این گونه حباب‌های اقتصادی در نهایت می‌ترکند و ارزش سهام مذکور نیز به دلیل فروش یکباره و زیر قیمت به سرعت سقوط می‌کند.

نظریه «احمق‌تر از من» یا «احمق بزرگتر» !!!!-ایرناک نظریه «احمق‌تر از من» یا «احمق بزرگتر» !!!!-ایرناک یکی از دلایل افزایش قیمت مقطعیِ یک جنس بی‌ارزش!

منبع:جستجوگر ایرناک

(1 رای)
بازدید : 241 بار
نظریه «احمق‌تر از من» یا «احمق بزرگتر» !!!! - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی