چطور از قطع یارانه‌ی خود مطلع شویم؟ سوالی که این روزها در ذهن بسیاری از ایرانیان به خصوص سرپرست‌های خانواده‌ها شکل گرفته و آن را از دیگران می‌پرسند.

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک برای اطلاع از قطع یا وصل بودن یارانه‌ی پرداختی دولتی به حساب سرپرست خانواده همراه زومیت باشید.

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک این روزها دریافت یا قطع یارانه به موضوع داغ محافل خانوادگی و اجتماعی تبدیل شده است. این موضوع برای برخی سرپرست‌های خانواده‌های ایرانی بسیار اهمیت دارد و می‌تواند میزان دخل و خرج خانواده را تعییر دهد.

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک چطور از قطع یارانه‌ی خود با خبر شویم؟ سوالی که این روزها در ذهن بسیاری از ایرانیان به خصوص سرپرست‌های خانواده‌ها شکل گرفته و آن را از دیگران می‌پرسند.

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک اما به واقع چطور می‌توانیم از واریز یا عدم واریز یارانه خود مطلع شویم؟ برای این کار باید به سامانه استعلام یارانه نقدی برویم که در ادامه این سامانه و نحوه‌ی کار با آن را معرفی می‌کنیم.

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک  

سامانه استعلام یارانه نقدی

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک سامانه استعلام یارانه نقدی زیر نظر کمیسیون ماده ۱۰ قانون هدفمند کردن یارانه‌ها فعالیت می‌کند. برای ورود به این سامانه باید وارد سایت آن به آدرس http://www.yaraneh10.ir شد.

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک توجه کنید به دلیل دریافت اطلاعات حساب در کنار یارانه‌ ممکن است سایت‌های فیشینگ یا تقلبی آن برای شما ایمیل شده یا در شبکه‌های اجتماعی به نمایش درآید. به همین خاطر بهتر است هنگام ورود به این سامانه حتماً به آدرس اینترنتی آن توجه کامل داشته باشید.

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک قبل از ورود به این سامانه باید دو شماره را در اختیار داشته باشید تا در زمان مراجعه به سامانه‌ی استعلام یارانه‌ی نقدی به مشکل نخورید.

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک این دو شماره عبارتند از:

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک ۱- شماره‌ی ملی سرپرست خانواده

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک ۲- شماره حسابی که برای دریافت یارانه معرفی کرده بودید

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک  

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک پس از ورود به سامانه‌ی استعلام یارانه‌ی نقدی صفحه‌ای به شکل زیر برای شما نمایش داده می‌شود.

استعلام یارانه نقدی

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک  

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک پس از ورود به این سایت باید شماره ملی سرپرست و شماره حساب را در کادرهای مخصوصشان وارد کنید.

استعلام یارانه

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک  

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک حالا باید دکمه «استعلام وضعیت» را کلیک کنید تا صفحه استعلام برای شما نمایش داده شود.

استعلام یارانه نقدی

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک  

استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک همان‌طور که مشاهده می‌کنید در کادر سمت راست سایت در مستطیل نارنجی رنگ وضعیت استعلام یارانه شما نمایش داده می‌شود.

استعلام یارانه


استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک استعلام یارانه با کد ملی-ایرناک zoomit

(1 رای)
بازدید : 2146 بار
استعلام یارانه با کد ملی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی