شعب منتخب بانک ها برای توزیع اسکناس نو از سوی بانک مرکزی اعلام شد. در ادامه اسامی و آدرس بانک های عامل توزیع اسکناس نو در استان تهران را ملاحظه می فرمائید.

بانک های عامل توزیع اسکناس نو برای عید نوروز 98

شعب منتخب بانک های ملی، صادرات، ملت، اقتصادنوین، سپه، گردشگری، پست بانک، سینا، رفاه کارگران، پارسیان، پاسارگاد و سرمایه در سطح استان تهران اسکناس نو توزیع می کنند.شعب توزیع اسکناس نو برای نوروز 98 در ایرناک شعب توزیع اسکناس نو برای نوروز 98 در ایرناک

به مناسبت فرا رسیدن ایام نوروز 1398، از روز چهارشنبه 22‏‏/12‏/1397 تا روز دوشنبه 27‏‏/12‏‏/1397، شعب منتخب بانک های ملی، صادرات، ملت، اقتصادنوین، سپه، گردشگری، پست بانک، سینا، رفاه کارگران، پارسیان، پاسارگاد و سرمایه در سطح استان تهران نسبت به توزیع اسکناس نو، شامل یکصد برگ اسکناس 20.000 ریالی و یکصد برگ اسکناس 50.000 ریالی برای هر مراجعه کننده اقدام می کنند.

در سایر استان ها، ناظران پولی با همکاری شعب بانک های منتخب نسبت به توزیع عمومی اسکناس نو اقدام خواهند کرد. اطلاع رسانی در این خصوص نیز از طریق روابط عمومی بانک های تعیین شده انجام می شود.

لیست شعب منتخب ارائه اسکناس به شرح زیر است:

اسکناس نو

شعب منتخب توزیع اسکناس نو در تهران

بانک های توزیع کننده اسکناس نو

  • تاریخ: دوشنبه, 20 اسفند 1397
  • برگرفته از: بانک مرکزی
بازدید : 1,110 بار
شعب توزیع اسکناس نو برای نوروز 98
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی