عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی زمان استفاده از کارت های سوخت در جایگاه های بنزین را اعلام کرد.

زمان استفاده از کارت سوخت برای سوخت گیری

چندی پیش شرکت پالایش فرآورده های نفتی به دارندگان کارت سوخت اعلام کرد که کارت های سوخت خود را تا پایان تیر ماه در جایگاه سوخت تست کنند. اکنون عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی زمان اجرایی شدن استفاده از کارت سوخت به هنگام سوختگیری در جایگاه های عرضه بنزین و نفت و گاز را اعلام کرد.زمان استفاده از کارت سوخت برای سوخت گیری در ایرناک زمان استفاده از کارت سوخت برای سوخت گیری در ایرناک

اسدالله قره خانی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به زمان اجرایی شدن استفاده از کارت سوخت در جایگاه ها، گفت:طبق زمانبندی که وزارت نفت و شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی احتمالاً از تاریخ 22 مرداد ماه این موضوع عملیاتی می شود.

وی با بیان اینکه سال گذشته نیز مجلس در راستای استفاده از کارت سوخت در جایگاه ها مصوبه ای داشت و دولت می توانست این موضوع را عملیاتی کند، ادامه داد:دولت برای این کار اراده ای نداشت وگرنه مجلس سازوکار قانونی این موضوع را اندیشیده بود.

نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس با تاکید براینکه مجلس با افزایش قیمت حامل های انرژی مخالفت کرده بود، اضافه کرد:در این مرحله که کارت سوخت فعال می شود تنها برای مدیریت سوخت خواهد بود و هیچ گونه افزایش قیمت و سهمیه بندی نخواهیم داشت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اعلام اینکه کارت سوخت های که از 22 مرداد قرار است در جایگاه ها استفاده شود تفاوت های با کارت سوخت های پیشین خواهد داشت، ادامه داد:اگرچه کارت سوخت ها از نظر فیزیکی تغییری نکرده اند اما سازوکارهای جدیدی در آن تعبیه شده که میزان مصرف هر فرد مشخص شود.

  • تاریخ: سه شنبه, 01 مرداد 1398
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 1,539 بار
زمان استفاده از کارت سوخت برای سوخت گیری
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...