مدیرعامل صندوق بازنشستگی میزان افزایش حقوق بازنشستگان این صندوق در سال 98 را تشریح کرد.

درصد افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال 98

فارس: مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت:با ابلاغ جدول همسان سازی و افزایش حقوق بازنشستگان، سازمان متعهد به تخصیص 12250 میلیارد تومان بابت افزایش سنوات و همسان سازی حقوق برای سال جاری شد.درصد افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال 98 در ایرناک درصد افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال 98 در ایرناک

سیدمیعاد صالحی گفت:افزایش حقوق ها ناشی از دو بخش افزایش سنواتی و همچنین همسان سازی است.

وی درباره بخش اول یعنی افزایش سنواتی گفت:افزایش سنواتی حقوق ها برابر با 18 درصد است البته این افزایش به نحوی است که از 440 هزار تومان کمتر نباشد.

سید میعاد صالحی همچنین درباره همسان سازی گفت:علاوه بر افزایش سنواتی، مبلغی نیز بابت همسان سازی به حقوق بازنشستگان اضافه شده است.

وی در جمع بندی این موضوع اظهار داشت:مجموع حقوق بازنشستگان عزیز رشد 24 درصد تا 40 درصدی پیدا می کند. بنابراین حقوق پایین ترینگروه شغلی تحت پوشش با 30 سال خدمت به 20 میلیون و 985 هزار و 880 ریال خواهد رسید.

شایان ذکر است احکام سال 1398 بازنشستگان تحت پوشش این صندوق صادر شده و بر روی سایت صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس www.cspf.ir قرار گرفته است.

مرگ قهرمان سابق کشتی کج

عصرایران: سزار بارون، ملقب به «پادشاه نقره ای»، ورزشکار مکزیکی رشته کشتی کج در جریان مسابقات در لندن بر اثر حمله قلبی درگذشت.

به گزارش یورونیوز، حادثه برای این قهرمان سابق کشتی کج 51 ساله به هنگام مبارزه با حریف خود و در جریان بزرگ ترین مسابقه کشتی جوانان راندهاوس اتفاق افتاد.

در این مسابقات که به «لوچا لیبره» معروف است کشتی گیران با پوشیدن ماسک ها و لباس های رنگی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

در فیلم منتشر شده از این مسابقات زمانی که مسابقه سزار بارون و حریفش به پایان می رسد و داور برنده را معرفی می کند وی همچنان بر کف رینگ افتاده و بسیاری گمان می کردند که این بخشی از نمایش است.

تماشاگران با فریاد «نقره ای، نقره ای» به تشویق وی ادامه دادند، اما دقایقی بعد مشخص شد که او درگذشته است.

انجمن کشتی کج و دست اندرکاران این مسابقات از مرگ این کشتی گیر ابراز تاسف کرده اند.

ویلیام رگال، کشتی گیر همکار آقای بارون در صفحه توییتر خود نوشت از شنیدن خبر مرگ دوستش بسیار متاسف است.

این قهرمان کشتی کج همچنین در سال 2005 در یک فیلم کمدی در کنار جک بلک، کمدین آمریکایی ایفای نقش کرده بود.

آقای بلک در صفحه اینستاگرام خود به مرگ این ورزشکار واکنش نشان داده و برای او طلب آمرزش کرده است.

این حادثه تنها یک ماه پس از آنکه جان اولیور، کمدین و بازیگر بریتانیایی، مسابقات کشتی کج را مورد انتقاد قرار داده و در مورد مرگ زودهنگام ورزشکاران این رشته صحبت کرده بود، به وقوع پیوست.

  • تاریخ: دوشنبه, 23 ارديبهشت 1398
بازدید : 2,936 بار
درصد افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال 98
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...