رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه رشد نرخ اجاره بها به علت شفاف نبودن سیاست های دولت و کمبود ۴ میلیون واحد مسکونی در کشور رخ داده است

علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه رشد نرخ اجاره بها به علت شفاف نبودن سیاست های دولت و کمبود ۴ میلیون واحد مسکونی در کشور رخ داده است، گفت: ادامه این روند، رشد اجاره بها تا ۲۰ درصد را نیز رقم می زند.

علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک محمدرضا رضایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آمار اخیر بانک مرکزی در خصوص رشد 11 درصدی نرخ اجاره بها در آذر و دی ماه سال جاری به نسبت مدت مشابه سال گذشته، گفت: با توجه به رکود موجود در حوزه تولید مسکن با این حساب افزایش مجدد اجاره بها دور از ذهن نیست.

علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه باید به سمت ساخت مسکن حرکت کنیم، افزود: در حال حاضر عرضه و تقاضا در بخش مسکن تناسبی با یکدیگر ندارد از این رو رشد قیمت ها و حبابی شدن آن طبیعی است.

علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه رویکرد دولت به ویژه وزارت راه و شهرسازی باید نسبت به ساخت مسکن در کشور تغییر کند، تصریح کرد: متاسفانه عدم اعتقاد وزارت راه و شهرسازی به کمبود واحد مسکونی در کشور مشکلات عدیده ای را ایجاد کرده است.

علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک کمبود 4 میلیون واحد مسکونی در کشور

علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک وی ادامه داد: طبق آمار مرکز پژوهش ها که به کمیسیون عمران مجلس ارایه شده است و حتی بر اساس گفته وزارت راه و شهرسازی اکنون 4 میلیون واحد مسکونی در کشور کم داریم که این میزان کمبود مسکن در رشد قیمت ها تاثیر بسیار دارد.

علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه نگاه دولت به ویژه وزارت راه و شهرسازی این است که ما در تولید مسکن به حدی رسیده ایم که نیاز به ساخت واحد جدید نیست، گفت: این اطلاعات دولت صحیح نیست و باعث شده که ما همچنان مسکن را در رکود نگه داریم.

علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک دولت سیاست شفافی در حوزه مسکن ندارد

علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک رضایی با تاکید بر اینکه اگر واحد مسکونی جدید ساخته نشود قیمت مسکن افزایش یافته و اجاره بها را نیز درگیر گرانی می کند، افزود: اگر این روند ادامه داشته و دولت سیاستی شفاف در راستای تولید مسکن ارایه نکند به طور حتم افزایش قیمت حتی تا مرز 20 درصد خواهد داشت.

علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک علت افزایش نرخ اجاره بها چیست؟-ایرناک رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: دولت باید ضمن ارایه تسهیلات ارزان قیمت برای تنظیم بازار مسکن، سیاست های شفاف در این حوزه اتخاذ کند.

(0 رای)
بازدید : 76 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی