رضا رشیدپور در برنامه صبح امروزش با اشاره به برخورد نادرست ماموران شهرداری با دستفروشان، از شهردار تهران خواست تا با این موضوع به طور قاطع برخورد کند.

واکنش تند رشیدپور به برخورد ماموران شهرداری با دستفروشان + فیلم در ایرناک واکنش تند رشیدپور به برخورد ماموران شهرداری با دستفروشان + فیلم در ایرناک در پی انتشار دو فیلم درخصوص ضرب و شتم دستفروشان در فضای مجازی توسط ماموران شهرداری، و پیگیری مردم در خصوص این برخورد زننده، رضا رشیدپور مجری و تهیه کننده برنامه زنده حالا خورشید، نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. 

رضا رشیدپور صبح امروز روی آنتن زنده خطاب به نجفی شهردار تهران گفت اگر مردم برخورد با دستفروشان را دوست داشتند رای به تغییر در شورای شهر و شهردای تهران نمی‌دادند. رشیدپور در ادامه با تایید غیرقانونی بودن کار دستفروشان افزود مردم می‌پذیرند که این اقدام دستفروشان غیرقانونی است اما هیچکس با برخوردهایی که کرامت و عزت انسانی را هدف می‌گیرد موافق نیستند. این رفتار غیرانسانی مورد تایید هیچکس نبوده و احساسات مردم را جریحه دار می‌کند. 

رشیدپور از محمدعلی نجفی شهردار وقت تهران درخواست کرد ضمن بازنگری دقیق ویدئوهای منتشر شده در فضای مجازی، با این حرکت نادرست ماموران برخورد و واکنش قاطعانه و جدی داشته باشد. 

ویدئوی صحبتهای رشیدپور در این خصوص در ادامه ارائه شده است.  


yjc

بازدید : 2,474 بار
واکنش تند رشیدپور به برخورد ماموران شهرداری با دستفروشان + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی