مهلت ثبت شماره شبای بانکی برای دریافت سود بانکی توسط مشمولان سهام عدالت رو به پایان است.

آخرین فرصت مشمولان سهام عدالت برای ثبت شماره شبا

معاون برنامه ریزی، توسعه و منابع انسانی سازمان خصوصی سازی گفت:مشمولان از فرصت بوجود آمده برای ثبت شبای بانکی خود در سامانه سهام عدالت جهت دریافت سود استفاده کنند.آخرین فرصت مشمولان سهام عدالت برای ثبت شماره شبا در ایرناک آخرین فرصت مشمولان سهام عدالت برای ثبت شماره شبا در ایرناک

به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، داود خانی گفت:با موافقت وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و بنا به درخواست سازمان خصوصی سازی، امکان ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت در سامانه سهم عدالت از روز یازدهم دی ماه فراهم آمده است.

معاون برنامه ریزی، توسعه و منابع انسانی سازمان خصوصی سازی افزود:بر این اساس کلیه مشمولانی که تا کنون موفق به ثبت شماره شبای بانکی خود در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir نشده اند، می توانند نسبت به ورود و ثبت شماره شبای معتبر بانکی خود در این سامانه اقدام کنند.

وی با اشاره به این که تعداد مشمولانی که تا کنون شماره شبای بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت نکرده اند، حدود 6.5 میلیون نفر است تصریح کرد:پس از راستی آزمایی شماره شبای بانکی ثبت شده این دسته از مشمولان، سود عملکرد سال 1395 و در مرحله بعد سود عملکرد سال 1396 این دسته از مشمولان توسط سازمان خصوصی سازی به صورت یکجا به حساب آنان واریز خواهد شد.

معاون برنامه ریزی، توسعه و منابع انسانی سازمان خصوصی سازی گفت:از آنجا که امکان ثبت شماره شبای بانکی مشمولان در سامانه سهام عدالت به صورت محدود فراهم آمده است، بنابراین توصیه می شود مشمولان از فرصت بوجود آمده برای ثبت شبای بانکی خود در این سامانه جهت دریافت سود استفاده کنند.

  • تاریخ: دوشنبه, 17 دی 1397
  • برگرفته از: ایلنا
بازدید : 1,099 بار
آخرین فرصت مشمولان سهام عدالت برای ثبت شماره شبا
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی