رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص آخرین وضعیت پرداخت سود سهام عدالت و مهلت ثبت شماره شبای بانکی برای دریافت سود سهام عدالت توضیحاتی ارائه کرد.

اعلام نکردن شماره شبای بانکی ، انصراف از سهام عدالت

حذف مشمولان سهام عدالت 97 در صورت عدم ثبت شماره شبا در ایرناک حذف مشمولان سهام عدالت 97 در صورت عدم ثبت شماره شبا در ایرناک رئیس سازمان خصوصی سازی گفت:کسانی که تا پایان خرداد امسال به سامانه سهام عدالت شماره شبای خود را علام نکنند با ارائه گزارش این سازمان به شورای عالی اصل 44 قانون اساسی به عنوان منصرف معرفی می شوند.

رئیس سازمان خصوصی سازی:افرادی که تا پایان خرداد 97 شماره شبای خود را اعلام نکنند به عنوان منصرف معرفی می شوند.

میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی، اظهار داشت:توزیع سود سهام عدالت مشمولانی که ثبت نام قطعی کرده اند اما تا سال 95 از دنیا رفته اند از اول تیر امسال آغاز می شود.

وی با بیان اینکه سود سهام این مشمولان که دو میلیون و 200 هزار نفر از 49 میلیون مشمول را شامل می شود، به حساب وراث آنها واریز خواهد شد، اظهار داشت:در همین جهت نشست هایی با دفاتر پیشخوان دولت برگزار شده و تا پایان خرداد نتایج به دست آمده نهایی می شود.

معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان خصوصی سازی ادامه داد:پس از نهایی شدن نتایج، وراث قانونی متوفی باید از اول تیر به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند تا به مرور سود سهام عدالت مورد نظر را دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه افرادی که موفق به ثبت نام در سامانه سهام عدالت برای گرفتن سود نشده اند باید منتظر ارائه مجوز برای ثبت نام باشند، گفت:اجازه ثبت نام مشمولان جدید زمانی صادر می شود که تکلیف تمامی 49 میلیون مشمول ثبت نام شده، مشخص شود.

پوری حسینی با تاکید بر اینکه سود سهام عدالت مشمولانی که تا ششم اردیبهشت امسال شماره شبای ثبت شده آنها در سامانه مورد تایید قرار گرفته، پرداخت شده است، افزود:برخی از مشمولان که شماره شبای خود را به سامانه سهام عدالت اعلام نکرده اند تا پایان خرداد امسال باید نسبت به اعلام آن به سامانه اقدام کنند در غیراینصورت با ارائه گزارش این سازمان به شورای عالی اصل 44 قانون اساسی به عنوان منصرف معرفی می شوند.

وی با اعلام این مطلب که تکلیف سود سهام عدالت 95 باید هر چه سریعتر معلوم شود، اظهار داشت:از اول تیر به مدت دو هفته سامانه سهام عدالت شماره شبای مشمولان را دریافت نخواهد کرد.

معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان خصوصی سازی یادآور شد:کسانی که تا آخر خرداد امسال به سامانه سهام عدالت شماره شبای خود را علام نکنند با ارائه گزارش این سازمان به شورای عالی اصل 44 قانون اساسی به عنوان منصرف معرفی می شوند.


تاریخ : 97/03/24

asriran

بازدید : 1,858 بار
حذف مشمولان سهام عدالت 97 در صورت عدم ثبت شماره شبا
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی