عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از 3 پشنهاد نمایندگان برای افزایش میزان حقوق کارگران در سال 98 خبر داد.

پیشنهاد افزایش حقوق کارگران در سال 98 تا 3 میلیون تومان

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی 3 پیشنهاد جدید نمایندگان برای افزایش میزان حقوق کارگران در سال 98 خبر داد.افزایش حقوق کارگران تا 3 میلیون تومان؟ در ایرناک افزایش حقوق کارگران تا 3 میلیون تومان؟ در ایرناک

محمود شکری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت معیشتی کارگران، گفت:با توجه به اینکه بررسی لایحه بودجه 98 در کمیسیون تلفیق در حال بررسی است، بنابراین پیشنهادات متعددی از سوی نمایندگان برای افزایش حقوق کارگران در سال آینده مطرح شده است.

وی افزود:تعدادی از نمایندگان مجلس، حدود 3 پیشنهاد را برای افزایش حقوق کارگران در سال آینده و طبق بودجه 98 مطرح کرده اند که این پیشنهادات به کمیسیون تلفیق بودجه ارائه شده است.

پایه حقوق

افزایش دستمزد کارگران در سال 98

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تصریح کرد:نمایندگان مجلس گزینه های افزایش 30 درصدی، 25 درصدی و حداقل 3 میلیون تومان را برای کارگران پیشنهاد کرده اند که این پیشنهادات برای بررسی های بیشتر به کمیسیون تلفیق ارائه شده است.

شکری با تأکید بر اینکه هنوز هیچ تصمیمی برای میزان افزایش حقوق کارگران در سال آینده اتخاذ نشده است، گفت:همه گزینه هایی که برای میزان افزایش حقوق کارگران در سال آینده مطرح است، در حد پیشنهادات نمایندگان است و تصمیمات نهایی باید در صحن مجلس و با رأی اکثریت نمایندگان صورت گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان خاطرنشان کرد:نمایندگان مجلس تلاش می کنند تا کمترین آسیب در سال آینده به کاگران از نظر حقوق و دستمزد و سطح معیشت وارد شود، البته منابع نیز محدود است.

  • تاریخ: پنج شنبه, 20 دی 1397
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 1,858 بار
افزایش حقوق کارگران تا 3 میلیون تومان؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...