معاون رئیس جمهور در خصوص واریز حقوق و یارانه نقدی اسفند 97 گفت:دولت حقوق همکاران اداری و یارانه اسفندماه را زودتر از موعد مقرر پرداخت خواهد کرد.

جزئیات واریز زودهنگام حقوق و یارانه اسفند 97

معاون رئیس جمهور در خصوص واریز حقوق و یارانه نقدی اسفند 97 گفت:دولت حقوق همکاران اداری و یارانه اسفندماه را زودتر از موعد مقرر پرداخت خواهد کرد.حقوق و یارانه اسفند 97 زودتر پرداخت میشود در ایرناک حقوق و یارانه اسفند 97 زودتر پرداخت میشود در ایرناک

محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در جمع خبرنگاران اظهار کرد:بودجه لازم برای رفع نقاط حادثه خیر در بودجه سال 98 تامین شده است.

وی گفت:یکی از نیاز های مردم در ایام نوروز میوه است و دولت به مقدار مورد نیاز سیب و پرتغال خریداری کرده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد:دولت حقوق همکاران اداری و یارانه اسفندماه را زودتر از موعد مقرر پرداخت خواهد کرد.

نوبخت گفت:سال گذشته اتفافی نامبارکی رخ داد و با تحریم ها و یک جنگ غیر انسانی از سوی امریکا مواجه شدیم و در اردیبهشت ماه نیز آمریکا رسما خروج خود را از برجام اعلام کرد و تحریم ها ی خود را بیشتر کرد.

معاون رئیس جمهور افزود:امروز در شرایطی صحبت می کنیم که در یک جنگ اقتصادی هستیم و امیدواریم با همکاری همه زودتر از مشکلات عبور کنیم و بعد از تامین نیاز های کشور به سوی توسعه گام برداریم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت:سال گذشته جاده فیروزکوه تکمیل شد و پروژه جاده هزار نیز اجرا شد و احداث قطعه جاده منجیل به رودبار به اتمام رسید.

  • تاریخ: شنبه, 11 اسفند 1397
  • برگرفته از: باشگاه خبرنگاران
بازدید : 2,463 بار
حقوق و یارانه اسفند 97 زودتر پرداخت میشود
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...