زمان توزیع مرحله دوم و سوم سبد حمایتی دولت ( سبد کالا ) از سوی مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام شد.

جزئیات توزیع سبد کالا در سال 97

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره وعده دولت مبنی بر پرداخت مراحل دوم و سوم "بسته های حمایتی" توضیحاتی ارائه کرد.جزئیات توزیع سبد کالا در سال 97 در ایرناک جزئیات توزیع سبد کالا در سال 97 در ایرناک

احد رستمی درباره زمان پرداخت مراحل دوم و سوم توزیع بسته حمایتی به خانواده ها طبق اعلام و وعده دولت اظهار کرد:در این زمینه هنوز برنامه ای از سوی دولت به وزارت رفاه اعلام نشده است.

وی افزود:با توجه به اینکه اعتبارات برای توزیع بسته های حمایتی در مراحل دوم و سوم در نظر گرفته نشده، به همین دلیل، توزیع مراحل بعدی از بسته های حمایتی تا پایان سال جاری بعید است.

مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد:اقشار ضعیف جامعه اعم از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی کشور ، بازنشستگان صندوق های بازنشستگی و تأمین اجتماعی و همچنین بیمه شدگانی که دریافتی کمتر از 3 میلیون داشته اند، از گروه هایی بودند که در مرحله اول بسته حمایتی خود را دریافت کردند.

رستمی یادآور شد:تعدادی از خانواده ها نیز به عدم دریافت بسته حمایتی خود معترض بودند که به اعتراض آنها رسیدگی شد و یک میلیون نفر از جمع 2 میلیون و 500 هزار نفر طی روزهای آتی رقم ریالی بسته حمایتی خود را دریافت خواهند کرد.

  • تاریخ: یکشنبه, 12 اسفند 1397
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 2,166 بار
جزئیات توزیع سبد کالا در سال 97
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...