مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی آخرین وضعیت و میزان سود سهام عدالت مشمولان عادی را تشریح کرد.

تاریخ انتشار : 13 آذر 1397

مبلغ سود سهام عدالت مشمولان عادی

مشاور رئیس سازمان خصوصی، میزان سود سهام مشمولان عادی سهام عدالت را تشریح کرد.سود سهام عدالت برای افراد عادی چقدر است؟ در ایرناک سود سهام عدالت برای افراد عادی چقدر است؟ در ایرناک

سید جعفر سبحانی،مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی درباره رقم و زمان پرداخت سود سهام عدالت اظهار کرد:توزیع سود سهام عدالت حدود 6 میلیون نفر از مشمولان کمیته امداد و بهزیستی به مبلغ 175 هزار تومان آغاز شده است و بقیه مشمولان سهام عدالت امسال حدود 90 هزار تومان سود سهام دریافت خواهند کرد.

وی افزود:مشمولان مددجوی کمیته امداد و بهزیستی، 50 درصد بیشتر از سایر مشمولان سهام عدالت عادی، سهم دریافت خواهند کرد.

سبحانی تاکید کرد:مشمولان مددجوی کمیته امداد و بهزیستی سال گذشته 150 هزار تومان سود سهام عدالت گرفته بودند که این رقم در سال جاری 16 درصد افزایش یافته است.

پرداخت سود سهام عدالت از سال 96

سود سهام عدالت سال 97 چقدر است؟

وی، درباره مشمولان عادی این سهام ابراز کرد:دیگر مشمولان سهام عدالت هم سال گذشته حدود 80 هزار تومان سود سهام عدالت گرفته بودند که پیش بینی می شود این رقم در سال جاری به حدود 90 هزار تومان برسد. مشمولان می توانند صورت حساب سهم خود را در سایت www.samanese.ir با وارد کردن کد ملی مشاهده کنند.

سبحانی در پایان گفت:نمی توانیم برای پرداخت سود به مردم مدت زمان معینی را تعریف کنیم زیرا به صورت مرحله ای سودهای مشمول شده را از شرکت های سرمایه گذار دریافت کرده و به حساب سهامداران واریز می کنیم.

  • تاریخ: سه شنبه, 13 آذر 1397
  • برگرفته از: باشگاه خبرنگاران
بازدید : 1,748 بار
سود سهام عدالت برای افراد عادی چقدر است؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی