حالا ایران خودرو پس از پیش‌فروش پُر سر و صدای پژو 2008، فروش فوری پژو 301 را باز هم با قیمتی بالاتر از قیمت جهانی این خودرو آغاز کرده است.

قیمت‌گذاری‌های پُر ابهام "ایران خودرو" ادامه دارد-ایرناک قیمت‌گذاری‌های پُر ابهام "ایران خودرو" ادامه دارد-ایرناک قرار بود با تشکیل شرکت مشترک ایران خودرو و پژو (ایکاپ)، ساخت خودرو با رعایت انتقال تکنولوژی به داخل انجام و 30درصد تولیدات از بازار ایران به خارج از کشور صادر شود.

قیمت‌گذاری‌های پُر ابهام "ایران خودرو" ادامه دارد-ایرناک قیمت‌گذاری‌های پُر ابهام "ایران خودرو" ادامه دارد-ایرناک حالا ایران خودرو پس از پیش‌فروش پُر سر و صدای پژو 2008، فروش فوری پژو 301 را باز هم با قیمتی بالاتر از قیمت جهانی این خودرو آغاز کرده است.

قیمت‌گذاری‌های پُر ابهام "ایران خودرو" ادامه دارد-ایرناک قیمت‌گذاری‌های پُر ابهام "ایران خودرو" ادامه دارد-ایرناک این در حالی است که پیش‌تر مدیرعامل ایران خودرو گفته بود قیمت پژو 301 معادل 58میلیون تومان خواهد بود.

تاریخ:1396/05/25

منبع:جستجوگر ایرناک

(1 رای)
بازدید : 118 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی