امروزه با دقت به برخی موارد و آینده نگری، می توان ثروت بسیاری کسب کرد.

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک امروزه مردم در سراسر دنیا به دنبال راههای مطمن و دقیق برای میلیونر شدن هستند؛ هر چند تعداد کمی از این افراد در راه خود موفق می شوند و شاید تنها دلیلشان دید به آینده و یک برنامه ریزی خوب باشد. 

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک در ادامه با توجه به موارد مهم شما می توانید بهترین راه برای کسب ثروت را انتخاب کنید؛ البته شاخص های اقتصادی و بازارهای سهامی مهم در آمریکا مانند داو جونز، نزدک و جی ان پی نیز به موارد زیر برای دستیابی به فرصت ها و چالش های دنیای تجارت اشاره کرده اند.

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک شرکت خودروسازی آمریکایی تسلا (Tesla Motors) شرایط جدیدی برای تولید ماشین های برقی و انرژی پاک ایجاد خواهد کرد و انتظار می رود نسل جدید این خودروها تا نیم میلیون خودرو به فروش برسد و همچنین پیش بینی می شود همه افراد قدرت خرید آن را داشته باشند.

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک  

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک هواپیماهای بدون سرنشین

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک FAA) The Federal Aviation Administration) یا همان اداره هوانوردی فدرال آمریکا از هواپیماهای بدون سرنشین رونمایی می کند. این تکنولوژی برای به وجود آمدن برنامه های تجاری جدید و نظارت دقیق بر عملکرد سیستم ها بسیار مفید خواهد بود.

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک  

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک قوانین جدید مهاجرت

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک شواهد حاکی از آن است که دولت آمریکا در حال استخدام بیش از 10 هزار مامور گمرک و اعمال قوانین جدید مهاجرت است و در نظر دارد سیاست های خود را برای درخواست ویزای کار عوض کند. از این رو پیدا کردن شغل برای مهاجران سخت تر از قبل می شود.

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک  

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک بازار عرضه اولیه سهام
(IPO  (Initial Public Offerings یا همان بازار عرضه اولیه سهام در سال 2017 عملکرد مثبتی از خود نشان نداد و بر اساس پیش بینی شرکت حقوقی بیکر مک‌کنزی در سال 2018 دوباره به اوج خود بر میگردد. این پیش بینی نشان می دهد  ارزش این بازار به بیش از 70 میلیارد می رسد و یک بازار سهامی و فناوری بزرگ از آن حمایت می کند.

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک  

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک ارزهای رمزی

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک بر مبنای آمار جهانی نمی توان پیشرفت چشمگیر ارز های رمزی مثل بیت کوین را در دهه اخیر کتمان کرد. اما در آینده نزدیک ارزهای دیجیتال دیگر فناوری جدیدی نخواهند بود. افزایش اخیر قیمت بیت کوین خود دلیلی برای استفاده سرمایه داران از این نوع ارزها برای مبادات تجاری و ارزی می باشد.

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک  

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک عدم توازن بین مسکن و اشتغال

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک مورد بعدی مربوط به شغل های مرتبط با فناوری است که باعث عدم توازن بین مسکن کارکنان و اشتغال آنان می شود. به طور مثال در کشور آمریکا با منتقل شدن شرکت های نوین فناوری به شهرهایی چون سان فرانسیسکو و سن خوزه، کارکنان نمی توانند هزینه زندگی در این شهرها را پرداخت کنند و به ناچار باید روزانه بیش از یک ساعت از وقت خود را برای تردد بین خانه تا محل کار صرف کنند که این امر سبب فشار به کارکنان و کارفرمایان می شود.

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک  

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک فناوری های سه بعدی

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک سال 2018 را میتوان به سال کسب و کارهای مرتبط با فناوری های سه بعدی اختصاص داد. در این سال کسب و کار ها و برنامه های مربوط به واقعیت افزوده (Augmented Reality) و واقعیت مجازی (Virtual Reality) به سرعت رشد و به دنیای واقعی ورود خواهند کرد. در واقعیت مجازی کلیه اطلاعات درک شده توسط کاربر، ساخته رایانه است ولی در واقعیت افزوده بخشی از این اطلاعات درک شده توسط کاربر در دنیای واقعی نیز وجود دارد. بسیاری از این شبیه سازی ها امروزه در زندگی عادی مثل اتومبیل دیده می شود و انتظار میرود از این فناوری ها در هواپیمایی و حتی خرده فروشی نیز استفاده شود.

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک  

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک اقتصاد جهانی

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک علاوه بر خوش بینی های متعددی که برای رشد اقتصاد جهانی وجود دارد، اما افزایش بدهی کشورهایی مثل کره شمالی و چین، تورم بیش از هزار درصد ونزوئلا ، فساد حاکم بر اقتصاد برزیل و همچنین تهدیدهایی مثل تروریسم و بلایای طبیعی، اقتصاد جهانی را در سال 2018 همچنان شکننده می کند.

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک  

میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک با دقت به موارد بالا می توان راههای مناسبی را انتخاب کرد که باعث میلیونر شدن شما می شود.


میلیونر شو-ایرناک میلیونر شو-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 118 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی