زمان و نحوه پرداخت “عیدی مستمری بگیران” سازمان تامین اجتماعی اعلام شد. در ادامه جدول واریز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی بر اساس حروف نام خانوادگی را مشاهده می کنید.

زمان پرداخت عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی سال 97

عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی از ١٥ لغایت ٢٢ اسفند ماه براساس حروف الفبا پرداخت می شود. مجموع اعتبار اختصاص یافته برای پرداخت عیدی بازنشستگان این سازمان حدود ٢١٠٠ میلیارد تومان است.
براساس برنامه ریزی انجام شده، مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آنان با حروف (غ ، ذ ، ن، م) آغاز می شود، عیدی خود را در روز ١٥ اسفند ماه دریافت می کنند. مستمری بگیرانی که نام خانوادگی شان با حروف ک، د، ش، ع آغاز می شود نیز در ١٦ اسفند عیدی را دریافت می کنند.
همچنین بازنشستگانی که نام خانوادگی آنها با حروف گ، ل، و، ه ، ی آغاز می شود، در روز ١٧ اسفند عیدی دریافت می کنند. علاوه بر این در روز ١٧ اسفند ماه عیدی مستمری بگیرانی که از بانکی غیر از بانک رفاه کارگران مستمری دریافت می کنند، به حساب آنها واریز می شود.
در روز ١٩ اسفند ماه عیدی بازنشستگانی که نام خانوادگی آنان با حروف ط، خ، س، ظ، ر، ق آغاز می شود، پرداخت خواهد شد و آن دسته از بازنشستگان و مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آنها با حروف ح، ف ، ض، ز، ژ، ص، ج ، چ شروع می شود؛ مستمری خود را در تاریخ ٢٠ اسفند دریافت می کنند.
مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آنها با حروف پ ، ت ، ث ، ب ، ا آغاز می شود نیز، در تاریخ ٢١ اسفند و افرادی که نام خانوادگی شان با حرف آ شروع می شود در تاریخ ٢٢ اسفند ماه مبلغ عیدی خود را دریافت می کنند.زمان پرداخت عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی سال 97 در ایرناک زمان پرداخت عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی سال 97 در ایرناک

عیدی بازنشستگان

جدول زمان واریز عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی


تاریخ : 96/12/13

mehr

بازدید : 8,854 بار
زمان پرداخت عیدی مستمری بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی سال 97
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی