جدیدترین نرخ کارمزد بانکی انتقال پول کارت به کارت برای مبالغ مختلف اعلام شد برای بانک ها اعلام شد.

جدیدترین نرخ کارمزد بانکی انتقال وجه کارت به کارت

نرخ کارمزد بانکی انتقال وجه کارت به کارت در سال جدید اعلام شد + جدول در ایرناک نرخ کارمزد بانکی انتقال وجه کارت به کارت در سال جدید اعلام شد + جدول در ایرناک کمترین هزینه کارت به کارت به جابجایی مبالغ تا یک میلیون تومان تعلق دارد، در این حالت هزینه ای برابر با 500 تومان برای جابجایی پول در نظر گرفته می شود. کارمزد انتقال پول در بانک ها بین هزار تا سه هزار و سیصد تومان برای مشتریان هزینه دارد.

کارت به کارت امروز یکی از پرکاربردترین ابزارها برای انتقال پول میان شهروندان است، در حالی که در گذشته اغلب افراد برای انتقال پول به داخل شعب بانک ها مراجعه می کردند، امروزه عابربانک ها به جایگزینی برای شعب بزرگ تبدیل شده اند.

بر این اساس هزینه جابجایی پول از این طریق اما برای بسیاری از شهروندان محل سوال است. بر این اساس کمترین هزینه کارت به کارت به جابجایی مبالغ تا یک میلیون تومان اختصاص دارد، در این حالت هزینه ای برابر با 500 تومان برای انتقال پول در نظر گرفته می شود.

در عین حال بالاترین هزینه به کارت به کارت مبلغ 14 تا 15 میلیون تومان اختصاص دارد. هزینه کارت به کارت این مبلغ 33 هزار تومان است. بالاترین مبلغی که امکان جابجایی از طریق دلار را دارد برابر با 15 میلیون تومان است.

جدول زیر نشان دهنده کارمزد مبلغ مورد انتقال از طریق کارت های بانکی است.

جدول کارمزد کارت به کارت پول

جدول مبلغ کارت به کارت پول در بانک ها


تاریخ : 97/02/21

khabaronline

بازدید : 1,825 بار
نرخ کارمزد بانکی انتقال وجه کارت به کارت در سال جدید اعلام شد + جدول
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی