به دنبال افزایش قیمت بنزین در عربستان یکی از شهروندان این کشور دست به اقدام عجیبی در یک پمپ بنزین زد.

واکنش شهروند سعودی در مقابله با گرانی بنزین + فیلم-ایرناک واکنش شهروند سعودی در مقابله با گرانی بنزین + فیلم-ایرناک در روزهای اخیر قیمت بنزین در عربستان سعودی با افزایش چشمگیری همراه بوده که همین امر نارضایتی برخی از شهروندان را به دنبال داشته است.

واکنش شهروند سعودی در مقابله با گرانی بنزین + فیلم-ایرناک واکنش شهروند سعودی در مقابله با گرانی بنزین + فیلم-ایرناک همزمان با فرا رسیدن سال نو میلادی قیمت بنزین درجه اکتان نود و پنج از نود "هلالة" به دو ریال و چهار "هلالة" افزایش یافت؛ هر صد "هلالة" معادل یک ریال سعودی است. این افزایش قیمت ها تا میزان بسیاری به جبران قسمتی از کمبود بودجه عربستان ناشی از افت قیمت نفت در بازار جهانی مربوط می شود.

واکنش شهروند سعودی در مقابله با گرانی بنزین + فیلم-ایرناک واکنش شهروند سعودی در مقابله با گرانی بنزین + فیلم-ایرناک در پی این تغییر و تحولات اقتصادی یکی از شهروندان سعودی پس از پر کردن باک خودرویش در پمپ بنزین بدون پرداخت هزینه آن سریعا فرار کرد و تنها رد لاستیک ماشینش برای مسئول پمپ بنزین به جای هزینه سوخت به جا ماند.

واکنش شهروند سعودی در مقابله با گرانی بنزین + فیلم-ایرناک واکنش شهروند سعودی در مقابله با گرانی بنزین + فیلم-ایرناک جزئیات این ماجرا را در ویدئویی که یک جوان عربستانی فیلمبرداری کرده مشاهده کنید.

واکنش شهروند سعودی در مقابله با گرانی بنزین + فیلم-ایرناک واکنش شهروند سعودی در مقابله با گرانی بنزین + فیلم-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 131 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی