فروش اقساطی ایران خودرو شامل دو محصول دوگانه سوز و بنزینی سمند ef7 و پژو 405 آغاز شد. شرایط و قیمت فروش قسطی محصولات ایران خودرو را در ادامه این خبر می خوانید.

شرایط و قیمت فروش قسطی ایران خودرو ( سمند ef7 ، پژو 405 )

فروش اقساطی و فوری 3 محصول ایران خودرو ساعت 11 صبح امروز سه شنبه آغاز خواهد شد.شرایط و قیمت فروش قسطی ایران خودرو ( سمند ef7 ، پژو 405 ) در ایرناک شرایط و قیمت فروش قسطی ایران خودرو ( سمند ef7 ، پژو 405 ) در ایرناک

در این طرح فروش پژو 405 SLX با پیش پرداخت 61 میلیون و 280 هزار تومان، سمند EF7 دوگانه سوز با پیش پرداخت 66 میلیون و 740 هزار تومان و پژو 405 دوگانه سوز با پیش پرداخت 59 میلیون و 190 هزار تومان به فروش می رسد.

شرایط و قیمت فروش اقساطی سمند ef7 دوگانه سوز و پژو 405

فروش اقساطی ایران خودرو

جدول شرایط (پیش پرداخت و چک ) و قیمت فروش قسطی ایران خودرو

البته در این روش فروش صرفاً مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک های طرح "سامانه صیاد" را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند.

از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد، و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب ایشان استرداد خواهد شد.

ضمنا چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و ...) وجود ندارد و عنوان صادر کننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود، لذا ضروریست نمایندگی های در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.

سایر شرایط فروش اقساطی ایران خودرو

فروش قسطی ایران خودرو ۹۸

شرایط و ضوابط فروش اقساطی محصولات ایران خودرو

  • تاریخ: سه شنبه, 11 تیر 1398
  • برگرفته از: فرارو
بازدید : 1,352 بار
شرایط و قیمت فروش قسطی ایران خودرو ( سمند ef7 ، پژو 405 )
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...