نود و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه اردیبهشت 1398) در چه تاریخ و ساعتی به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود؟

اعلام زمان واریز یارانه اردیبهشت ماه 98

نود و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه اردیبهشت 1398) ساعت 24:00 روز پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه 1398 به حساب سرپرستان خانوار واریز و از بامداد روز جمعه 1398/02/27 قابل برداشت است.یارانه اردیبهشت | تاریخ و ساعت واریز یارانه نقدی اردیبهشت ماه 98 در ایرناک یارانه اردیبهشت | تاریخ و ساعت واریز یارانه نقدی اردیبهشت ماه 98 در ایرناک

مبلغ یارانه اردیبهشت نیز همانند ماه ها و سال های گذشته به ازای هر نفر 455,000 ریال خواهد بود که به محض واریز قابل برداشت می باشد.

هر ایرانی تا الان چقدر یارانه گرفته است؟

تا پایان مرحله 98 یارانه، هر فرد ایرانی تاکنون 43،725،500 ریال یارانه از دولت دریافت نموده است. (این طرح از آذر ماه سال 1389 آغاز شده است).

یارانه اردیبهشت ماه 98

یارانه اردیبهشت ماه 98


اخبار یارانه اردیبهشت ماه

ایا افراد مجرد میتوانند یارانه خود را جدا کنند؟

پسری که تا قبل از ازدواج کردن در سرپرستی پدر است با ازدواج کردن، خود سرپرست یک خانواده جدید می شود. اما موضوع این مقاله درباره جداکردن یارانه پس از ازدواج نیست و درمورد جداسازی یارانه افراد مجرد است.

بدین منظور سوالی را از اکرم فرخ وکیل پایه یک دادگستری پرسیدیم تا به این ابهامات پایان دهیم.

 شرایط جدا کردن یارانه افراد مجرد

 جدا کردن یارانه افراد مجرد

ایا افراد مجرد میتوانند یارانه خود را جدا کنند؟و شرایط آن چیست؟

اکرم فرخ : پاسخ سوال شما منفی می باشد و یارانه را نمی توان از سرپرست جدا کرد چراکه سهم خانوار می باشد و برای سرپرست می باشد.

 


یارانه چیست؟

هدفمندسازی یارانه‌ها در ایران یکی از مهمترین بخش‌ها و نمایان‌ترین بخش طرح تحول اقتصادی است که به تغییر فرایند دادن یارانه‌ها می‌انجامد. در این فرایند با حذف تدریجی یارانه‌ها از مواد سوختی، مواد خوراکی، آب، برق و سایر اقلام در ایران نوع دادن تغییر می‌کند که بخشی از این یارانه‌های حذف شده (60 درصد در سال 1390) به صورت نقدی به مردم پرداخت می‌شود و سایر درآمد این کار صرف کارهای عمرانی و فرهنگی می‌شود.

این کار در اواخر دههٔ 1380 به اجرا گذاشته شد و بخش عمدهٔ آن در دههٔ 1390 انجام خواهد شد. از هدفمندسازی یارانه‌ها به عنوان بزرگترین طرح تاریخ اقتصادی ایران نام برده می‌شود. بنابر آمار رسمی وزارت امور اقتصاد و دارایی، فاز اول این طرح با شکست روبرو شد و موجب ورود خانوارهای بیشتری به زیر خط فقر شد.

dhvhki / dhvhki liv / dhvhki Hfhk / dhvhki Hbv / dhvhki nd / dhvhki hstkn / dhvhki tv,vndk / dhvhki hvndfiaj / dh vhki ovnhn / dhvhki jdv / dhvhki lvnhn / dhvhki aivd,v

  • تاریخ: دوشنبه, 23 ارديبهشت 1398
بازدید : 1,847 بار
یارانه اردیبهشت | تاریخ و ساعت واریز یارانه نقدی اردیبهشت ماه 98
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...