آئین نامه اجرایی تبصره ۱۴ قانون بودجه ۹۷ کل کشور در خصوص اجرای قانون هدفمندی یارانه ها از سوی معاون اول رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد.

جزئیات حذف یارانه نقدی ۳دهک درآمدی

یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک 6 تیر ماه سال جاری آیین نامه اجرایی تبصره 14 قانون بودجه امسال در خصوص درآمدها، پرداختی ها و مصاف قانون هدفمندی یارانه ها برای سال 97 با امضای اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد.

یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک در راستای این آیین نامه در بخش مصارف هدفمندی یارانه ها برای سال 97 مبلغ 415 هزار میلیارد ریال برای پرداخت یارانه نقدی، تا سقف 70هزار میلیارد ریال پرداخت نقدی برای کمک به کاهش فقر مطلق و 37 هزار میلیارد ریال برای سلامت و تا سقف 33 هزار میلیارد ریال نیز بابت خرید تضمینی گندم و یارانه مان اختصاص می یابد.

یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک دستگاه های اجرایی زیر موظفند در راستای شناسایی و رتبه بندی خانوارها، تمام داده های مورد نیاز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مطابق جدول زیر به صورت یکجا، تجمیعی و برخط در اختیار وزارت مذکور قرار دهندو آن را به روز رسانی کنند:

یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک همچنین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف شده است نسبت به حذف یارانه نقدی سه دهک بالای درآمدی خانوارها به استثنای روستائیان و عشایر اقدام کند.

یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک مطابق این بخشنامه خانوارها می توانند ضمن اعلام رضایت از دسترسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تمام اطلاعات بانکی و ارائه مستندات لازم نسبت به قطع یارانه خود و افراد تحت تکفل اعتراض کنند.

یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک از سوی دیگر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف است پس از بررسی مستندات ارائه شده، اسامی سرپرستان خانواده واجد شرایط دریافت یارانه نقدی را به سازمان اعلام کند تا در اولین نوبت، پرداخت یارانه نقدی آنها برقرار شود و همچنین نتایج به کلیه معترضان اعلام خواهد شد.

یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک  

موالید جدید با تأیید وزارت کاریارانه می گیرد

یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک همچنین موالید جدید صرفا با تأیید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با رعایت قوانین و مقررات مربوط، مشمول دریافت یارانه نقدی خواهند بود.

یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک  

تخصیص 33هزار میلیارد ریال به یارانه نان و خرید گندم

یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک براساس این آیین نامه تا سقف 37 هزار میلیارد ریال در اختیار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرارمی گیرد تا برای اجرای بیمه کردن افراد فاقد بیمه سلامت از طریق سازمان بیمه سلامت ایران، کاهش میزان پرداختی بیماران بستری در بیمارستان های وابسته به آن وزارت، حفاظت و حمایت مالی از بیماران صعب العلاج و خاص هزینه کرده و گزارش عملکرد مربوط را به صورت ماهیانه به سازمان هدفمندی یارانه ها ابلاغ کنند.علاوه بر این تا مبلغ 33 هزار میلیارد ریال نیز به یارانه نان و خرید تضمینی گندم اختصاص می یابد.

یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک آئین نامه اجرایی تبصره14قانون بودجه 97 کل کشور که به وزارت امور اقتصاد و دارایی، وزارت بهداشت - درمان و آموزش پزشکی، وزارت تعاون-کار و رفاه اجتماعی، وزارت نفت، وزارت نیرو، وزارت کشور، وزارت دادگستری، وزارت صنعت-معدن و تجارت، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور و بانک مرکزی ابلاغ شد.

یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک آیین نامه اجرایی تبصره 14 قانون بودجه 97 را در زیر مشاهده کنید.


تاریخ : 97/04/07

یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک یارانه نقدی سه دهک درآمدی حذف می شود-ایرناک tasnim

(0 رای)
بازدید : 41 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی