عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از پیشنهاد افزایش مبلغ یارانه نقدی سال 1398 به 91 هزار تومان در بودجه سال آینده خبر داد.

افزایش یارانه نقدی در بودجه سال 1398

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از پیشنهاد طرح افزایش میزان یارانه نقدی به 91 هزار تومان در بودجه سال 98 خبر داد.یارانه نقدی 91 هزار تومان میشود؟ در ایرناک یارانه نقدی 91 هزار تومان میشود؟ در ایرناک

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه میزان یارانه نقدی از زمان اجرای این قانون افزایش نیافته است، گفت:قطعا نمایندگان پیشنهاد طرح افزایش میزان یارانه نقدی در بودجه سال 98 را مطرح می کنند.

وی درباره میزان افزایش یارانه نقدی در سال آینده، افزود:با توجه به تورم و افزایش قیمت کالا ها ، یارانه نقدی حداقل باید به میزان 2 برابر افزایش یابد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یادآور شد:قرار بود تا با اجرای هدفمندی یارانه ها ، قیمت فراورده های نفتی بالا رود و درآمد دولت از این طریق افزایش یابد؛ مردم نیز با مدیریت مصرف و دریافت یارانه نقدی متضرر نشوند و چیزی از دست ندهند.

حاجی دلیگانی تصریح کرد:از آن زمان تاکنون قیمت بنزین از لیتری 100 تومان به 1000 تومان افزایش یافته و درآمد دولت نیز بالا رفته، اما میزان یارانه نقدی از زمان اجرا تاکنون ثابت مانده و افزایش نیافته است؛ بنابراین نمایندگان پیشنهاد طرح افزایش یارانه نقدی در بودجه سال 98 را مطرح خواهند کرد.

  • تاریخ: سه شنبه, 13 آذر 1397
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 1,935 بار
یارانه نقدی 91 هزار تومان میشود؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی