مرکز اطلاع رسانی فرماندهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که اقدام به آتش زدن مردم در پارک ها و فضا های سبز تهران میکرد خبر داد.

دستگیری آتش افروز پارک های تهران

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که در پارک ها و فضاهای سبز شهر تهران اقدام به آتش زدن افراد کرده بود.دستگیری فردی که مردم را در پارک های تهران آتش میزد! + عکس در ایرناک دستگیری فردی که مردم را در پارک های تهران آتش میزد! + عکس در ایرناک

آتش زدن مردم

 

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد:با انتشار تصویر شخصی جوان در فضای مجازی که جهت خوشگذرانی اقدام به آتش زدن برخی افراد در پارک ها و فضاهای سبز شهر تهران کرده بود، به دستور رئیس پلیس تهران بزرگ تیم ویژه ای در پلیس های تخصصی تهران بزرگ جهت شناسایی و دستگیری این شخص تشکیل شد.

آتش زدن کارتن خواب ها

دستگیری عامل آتش زدن مردم در پارک ها تهران

همزمان با آغاز تحقیقات جهت شناسایی این شخص، تعداد زیادی از شهروندان از طریق پیام گذاری در شبکه های مختلف مجازی و همچنین تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110، ضمن ابراز تاسف از انجام دادن چنین اقداماتی اطلاعاتی را در خصوص هویت و محل های تردد این شخص در اختیار پلیس قرار دادند.

دستگیری فردی که مردم را در پارک های تهران آتش میزد! + عکس در ایرناک

با بهره گیری از این اطلاعات و دیگر اقدامات پلیسی، نهایتا یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه شرارت و ... در جنوب تهران به نام مهدی. ع معروف به مهدی پیتی ( piti ) شناسایی و بامداد روز جاری (پنجشنبه مورخه 15 آذرماه 1397 ) دستگیر و جهت ادامه تحقیقات در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اخبار تکمیلی به همراه تصویر متهم و همچنین ارتکاب سایر جرائم توسط متهم، متعاقبا اعلام خواهد شد.

  • تاریخ: پنج شنبه, 15 آذر 1397
  • برگرفته از: ایلنا
بازدید : 1,110 بار
دستگیری فردی که مردم را در پارک های تهران آتش میزد! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی