عضو کمیسیون آموزش و مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت دانش آموزان دبیرستان یکی از مدارس غرب تهران را تشریح کرد.

ماجرای آزار و اذیت گروهی دانش آموزان دبیرستان پسرانه در غرب تهران

عضو کمیسیون آموزش و مجلس آخرین اخبار از حادثه در یکی از مدارس غرب تهران را تشریح کرد.آخرین اخبار از آزار جنسی در غرب تهران! در ایرناک آخرین اخبار از آزار جنسی در غرب تهران! در ایرناک

سیدجواد ابطحی گفت:متأسفانه موضوعی که در یکی از مدارس غرب تهران روی داد، از سوی رسانه ها در نزد افکار عمومی بزرگ جلوه داده شد، حقیقت مطالب در حدی که در رسانه ها منتشر شده، نبوده است.

وی افزود:طبق پیگیری های که کمیسیون در این زمینه داشته ، ناظم مدرسه ذکر شده در غرب تهران به قوه قضائیه معرفی شده و 3 نفر از مدیران مستقیم و یا غیرمستقیم که در این ماجرا نقش داشته اند، فعلا معلق شده اند.

ابطحی ادامه داد:مسائل حاشیه ای پیرامون اتفاق اخیر در یکی از مدارس غرب تهران مطرح شد و فضای مجازی هم به آن کمک کرد تا مطلبی بدون بررسی کارشناسانه مطرح شود؛ اما در آخر معلوم شده که وضعیت در آن حدی که مطرح شده، نبوده و مسئله تجاوز ثابت نشده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان خاطرنشان کرد:7 دانش آموز این مدرسه اقدام عملی را منکر شده اند اما فقط در حد دعوت به مصرف مشروبات الکی و این مسائل بوده است.


تاریخ : 97/03/21

tasnim

بازدید : 2,595 بار
آخرین اخبار از آزار جنسی در غرب تهران!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی