ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار گروهی دانش آموزان دبیرستان پسرانه در غرب تهران چیست؟

ماجرای آزار و اذیت گروهی دانش آموزان دبیرستان پسرانه در غرب تهران

آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک آزار و اذیت گروهی دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب تهران ماجرایی تکان دهنده که وارد فصل تازه ای شد.

آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک شاید پرونده ای با این ابعاد سابقه نداشته است، پرونده ای که در آن شواهد حاکی از اذیت و آزار گروهی دانش آموزان پسر یک دبیرستان در غرب تهران است.

آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک اطلاع حاصل کرده، یکی از مسئولان دبیرستان پسرانه مقطع متوسطه اول واقع در یک مجتمع آموزشی غیرانتفاعی در منطقه 2 تهران، با اذیت و آزار جنسی گروهی از دانش آموزان، باعث اعتراض شدید و شکایت پدر و مادر این بچه ها شده است.

آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک یکی از اولیای دانش آموزان در گفتگو با ما اظهار کرد:پسر من از چند ماه پیش پرخاشگر و به شدت عصبی شده بود و حتی ما تصور می کردیم او دچار بیماری شده است. او را پیش پزشک بردیم و روند درمان برای پرخاشگری او ادامه یافت تا اینکه پسرم گفت در مدرسه چه بلایی به سرش آمده است.

آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک اینطور که پدر دانش آموز یاد شده اعلام می کند یکی از مسئولان مدرسه با پخش تصاویر مستجهن از طریق گوشی تلفن همراه، بچه ها را وادار به اعمال غیراخلاقی می کرده است.

آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک تصاویری که پدر و مادر دانش آموزان از این مسئول مدرسه ارائه کرده اند نشان می دهد فرد یاد شده دستبند به دست و در حضور پلیس اقرار می کند او با پخش تصاویر فیلمهای مستهجن، بچه ها را تحریک به اعمال غیراخلاقی کرده است.

آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک اولیای دانش آموزان می گوید هم اکنون بچه ها تحت درمان روانشناسی هستند و با وجودی که فصل امتحانات آنهاست، از لحاظ روحی و روانی به شدت آسیب دیده اند. در بخشهای تکمیلی گزارش، جزییات بیشتر از این فاجعه به همراه واکنش مسئولان آموزش و پرورش منتشر خواهد شد.


تاریخ : 97/03/08

آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک آزار جنسی شاگردان دبیرستان در غرب تهران!-ایرناک KHABARONLINE

(0 رای)
بازدید : 165 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی