کارشناس هواشناسی از بارش باران و برف درشمال شرق کشور خبر داد. همچنین برای تهران وزش باد نسبتا شدید پیش بینی کرد.

پیش بینی هواشناسی از بارش برف در کشور

کارشناس هواشناسی گفت:برای امروز پنچ شنبه درشمال شرق کشور شامل استان های شرق مازندران، گلستان، خراسان شمالی و بخش هایی از خراسان رضوی با وقوع برف و باران رو به رو هستیم. اواخر امروز سامانه بارشی از کشور خارج می شود.جمعه آسمان اغلب استانها صاف خواهد بود در ایرناک جمعه آسمان اغلب استانها صاف خواهد بود در ایرناک

درباره وضعیت آب و هوایی سه روز آینده اظهار کرد:برای امروز پنچ شنبه درشمال شرق کشور شامل استان های شرق مازندران، گلستان، خراسان شمالی و بخش هایی از خراسان رضوی با وقوع برف و باران رو به رو هستیم. اواخر امروز سامانه بارشی از کشور خارج می شود.

وی درباره هوای روز جمعه گفت:جمعه آسمانی صاف در اغلب مناطق کشور و شنبه و یکشنبه پدیده خاصی نداردیم.

این کارشناسی سازمان هواشناسی در ادامه بیان کرد:فردا جمعه روی دامنه جنوبی البرز، تهران، سمنان و برخی از مناطق شرقی وزش باد نسبتا شدید است از بعد از ظهر پنچ شنبه و جمعه آب های خلیج فارس مواج است.

وی درباره زمان بروز آلودگی هوا در تهران گفت:در روز پنج شنبه و جمعه با توجه به وزش باد شدید با آلودگی هوا مواجه نخواهیم بود و از شنبه به بعد احتمالا با آلودگی هوا مواجه خواهیم شد.

  • تاریخ: پنج شنبه, 20 دی 1397
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 1,495 بار
جمعه آسمان اغلب استانها صاف خواهد بود
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...