مصاحبه خیابانی خبرنگار شبکه خبری CNN با یک دختر معتاد به هروئین موجب شد تا والدینش بعد از مدتها دختر گمشده خود را پیدا کنند.

اتفاق جالب درلحظه مصاحبه با یک زن جوان معتاد + فیلم-ایرناک اتفاق جالب درلحظه مصاحبه با یک زن جوان معتاد + فیلم-ایرناک دیدن یک بخش خبری شبکه تلویزیونی CNN موجب شد تا یک زوج آمریکایی تصادفا دختر گمشده خود را پیدا کنند. گری توچمان، خبرنگار آمریکایی در یکی از خیابان های بوستون آمریکا در حال مصاحبه با دختران معتاد بود که این اتفاق رخ داد.

اتفاق جالب درلحظه مصاحبه با یک زن جوان معتاد + فیلم-ایرناک اتفاق جالب درلحظه مصاحبه با یک زن جوان معتاد + فیلم-ایرناک این زوج تا لحظه دیدن این مصاحبه خیابانی از زنده بودن دختر خود مطمئن نبودند. "مگان دیژای کامو" به همراه یک دختر معتاد دیگر در این مصاحبه خیابانی از تلاش نافرجام خود برای ترک اعتیاد به هروئین صحبت کرده بودند.

اتفاق جالب درلحظه مصاحبه با یک زن جوان معتاد + فیلم-ایرناک اتفاق جالب درلحظه مصاحبه با یک زن جوان معتاد + فیلم-ایرناک  هنگامی که پائول دیژای کامو به همراه همسرش جولی چندلر مشغول تماشای این بخش خبری بودند ناگهان دختر خود را در قاب تلویزیون دیدند. مادر این دختر در این خصوص گفت: " هرگز فکر نمی کردم دخترم مرده باشد. حسی به من می گفت او زنده است."

اتفاق جالب درلحظه مصاحبه با یک زن جوان معتاد + فیلم-ایرناک اتفاق جالب درلحظه مصاحبه با یک زن جوان معتاد + فیلم-ایرناک  گفتنی است؛ سال گذشته "مارتی والش"، شهردار بوستون وعده داده بود که خیابانهای بوستون را از معتادان به مواد مخدر پاکسازی کند. وی از مردم خواسته بود تا برای مبارزه با سوداگران مرگ و همچنین درمان معتادان به وی کمک کنند.

اتفاق جالب درلحظه مصاحبه با یک زن جوان معتاد + فیلم-ایرناک اتفاق جالب درلحظه مصاحبه با یک زن جوان معتاد + فیلم-ایرناک

اتفاق جالب درلحظه مصاحبه با یک زن جوان معتاد + فیلم-ایرناک اتفاق جالب درلحظه مصاحبه با یک زن جوان معتاد + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 203 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی