گروهی از زنان جوان اهل پرو در اقدامی عجیب و به منظور فرهنگ حفظ و مراقبت از درختان با یک درخت ازدواج کردند.

ازدواج زنان جوان پرویی با درخت!-ایرناک ازدواج زنان جوان پرویی با درخت!-ایرناک گروهی از زنان جوان طرفدار درختان در لیما پایتخت پرو در اقدامی عجیببا یک درخت ازدواج  کردند. این مراسم ازدواج گروهی با درخت در حالی انجام شد که زنان جوان لباس سفید عروس بر تن داشتند. در این مراسم زنان جوان در حالی که هر یک یک دسته گل سفید در دست داشتند، در پای درخت سوگند خوردند تا لحظه مرگ خود از آن محافظت کنند.

ازدواج زنان جوان پرویی با درخت!-ایرناک ازدواج زنان جوان پرویی با درخت!-ایرناک  این مراسم ازدواج عجیب توسط یک هنرمند پرویی  ترتیب داده شده بود. او اجراهای بین المللی متعددی  در حفظ و مراقبت از درختان در جهان داشته است. این هنرمند در این مراسم نقش یک کشیش را  بر عهده داشت.

ازدواج زنان جوان پرویی با درخت!-ایرناک ازدواج زنان جوان پرویی با درخت!-ایرناک  گفتنی است؛ این هنرمند پرویی قصد دارد تا اجراهای مشابهی برای حفظ و مراقبت از درختان در چند کشور دیگر آمریکای لاتین برگزار کند.


ازدواج زنان جوان پرویی با درخت!-ایرناک ازدواج زنان جوان پرویی با درخت!-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 127 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی