سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی ، دیپلم و زیر دیپلم را به خدمت سربازی فراخواند.

اعزام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در اسفند

اعزام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در اسفند در ایرناک اعزام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در اسفند در ایرناک سازمان وظیفه عمومی ناجا همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیردیپلم را که برگ آماده به خدمت در اسفند ماه سال جاری را دریافت کرده اند به خدمت سربازی فراخواند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد:همه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی،دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ 97/12/19 دریافت کرده اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)،برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است:مشمولان ساکن تهران بزرگ باید ساعت 6 صبح روز یکشنبه مورخ نوزدهم اسفند ماه 1397 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده،حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

تاریخ اعزام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم

تاریخ اعزام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم

گفتنی است عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

شایان ذکر است، متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره096480 یا کانال سازمان درپیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

  • تاریخ: شنبه, 18 اسفند 1397
بازدید : 230 بار
اعزام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در اسفند
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی