سازمان وظیفه عمومی ناجا همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی ، دیپلم و زیر دیپلم را به خدمت سربازی فراخواند.

اعزام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در اردیبهشت

سازمان وظیفه عمومی ناجا، همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی کاردانی، دیپلم و زیردیپلم را که برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه سال جاری را دریافت کرده اند به خدمت سربازی فراخواند.اعزام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در اردیبهشت در ایرناک اعزام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در اردیبهشت در ایرناک

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای اعلام کرد:همه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کاردانی، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه سال 98 دریافت کرده اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

تاریخ اعزام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم

تاریخ اعزام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم

مشمولان ساکن تهران بزرگ باید ساعت 6 صبح روز شنبه مورخ بیست و یکم اردیبهشت ماه 1398 و مشمولان ساکن سایر استان ها نیز ساعت 7 صبح تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

شایان ذکر است، متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی @sarbazvazifeh از آخرین اخبار مطلع شوند.

  • تاریخ: دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398
  • برگرفته از: فارس
بازدید : 1,385 بار
اعزام مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم در اردیبهشت
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...