محسنی بندپی استاندار تهران درباره تغییر ساعت کار ادارات دولتی و غیر دولتی استان تهران توضیحاتی ارائه کرد.

کاهش ساعت کاری ادارات استان تهران

بنابر اظهارات استاندار تهران، ساعت اداری دستگاه های دولتی و غیردولتی کاهش نیافته و به مانند سنوات گذشته اعمال خواهد شد.کاهش ساعت کاری ادارات استان تهران در ایرناک کاهش ساعت کاری ادارات استان تهران در ایرناک

محسنی بندپی افزود:بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، مقرر شد که تمامی دستگاه های دولتی و غیردولتی، اعم از موسسات غیردولتی، تامین اجتماعی، شهرداری ها، دانشگاه ها و بانک ها، وسایل سرمایشی خود را بر مبنای استانداردهای جهانی بر روی 25 درجه سانتیگراد تنظیم کرده تا همین مهم به کاهش مصرف انرژی منتج شود.

به گفته وی همچنین کلیه دستگاه های مذکور مکلف هستند تا نسبت به مدت مشابه سال قبل، میزان مصرف انرژی خود را کاهش داده و از ساعت 12 تا 16، انرژی لازم را از دستگاه های مولد برق تامین کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، بندپی تاکید کرد:بر اساس این اقدامات، ساعت اداری دستگاه های دولتی و غیردولتی کاهش نیافته و به مانند سنوات گذشته اعمال خواهد شد.

وی در پایان عنوان کرد:با توجه به مراجعه برخی از هموطنان به تهران برای انجام امور اداری، کاهش ساعات اداری در ادوار گذشته نارضایتی هایی را به دنبال داشت که تصمیم بر عدم کاهش آن گرفتیم .

  • تاریخ: پنج شنبه, 13 تیر 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 2,551 بار
کاهش ساعت کاری ادارات استان تهران
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...