مشتریان یک مغازه شیرینی فروشی در آمریکا که منتظر دریافت سفارش خود بودند از اقدام عجیب یک سارق مسلح متعجب شدند.

اقدام عجیب یک سارق خوش برخورد هنگام دستبرد از شیرینی فروشی + فیلم در ایرناک اقدام عجیب یک سارق خوش برخورد هنگام دستبرد از شیرینی فروشی + فیلم در ایرناک پلیس شهر هوستون ایالت تگزاس آمریکا در جستجوی سه سارقی است که با ورود به یک مغازه شیرینی فروشی اقدام به سرقت پول های صندوق و همچنین تلفن همراه چند مشتری نموده اند. ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته این مغازه تهیه شده است سه سارق را در حالی که یکی از آنها یک  اسلحه کلت در دست دارد نشان می دهد.

 این سارقان بعد از خالی کردن صندوق مغازه و همچنین سرقت تلفن های همراه دو مشتری اقدام به فرار کردند. اما اتفاق جالبی که در هنگام این سرقت رخ داد این بود که یکی از سارقان از داخل قفسه ها مقداری شیرینی برداشت و پیش از فرار مانند یک خدمتکار در مقابل دو مشتری مغازه قرار داد. وی حتی لحظاتی نیز به صحبت کردن با این مشتریان پرداخت. این سارق در حالی اقدام به این کار کرد که دقیقا  چند لحظه قبل، تلفن های همراه دو مشتری را از آنها ربوده بود.

yjc

بازدید : 3,365 بار
اقدام عجیب یک سارق خوش برخورد هنگام دستبرد از شیرینی فروشی + فیلم
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی