رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در خصوص فیلم منتشر شده از انداختن دختر بچه خردسال داخل چاه توسط پسر عمویش توضیحاتی ارائه کرد.

انداختن دختربچه داخل چاه در اصفهان

انداختن دختربچه اصفهانی داخل چاه فاضلاب + جزئیات جدید و فیلم در ایرناک انداختن دختربچه اصفهانی داخل چاه فاضلاب + جزئیات جدید و فیلم در ایرناک رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان می گوید کسی که کودک اصفهانی را به چاه انداخت مشکل روانی داشته و مسئولیت کیفری ندارد.

سعید سلیمیان در رابطه با فیلمی که چند روزی است در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، اظهار کرد:این کودک بلافاصله بعد از آن که توسط آن فرد به چاه انداخته می شود، توسط همسایه ها اطلاع رسانی شده و وی را از چاه خارج کرده و به بیمارستان منتقل کرده اند.

وی ادامه داد:این اتفاق برخلاف آنچه در شبکه های مجازی عنوان می شود متعلق به فلاورجان بوده است. کودک در بیمارستان جراحاتی از ناحیه سر داشته که مداوا شده و اکنون بدون هیچ مشکل مرخص شده و در خانه است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان تصریح کرد:کسی که این دختربچه را در چاه انداخته، پسرعموی چهارده ساله اوست که مشکلات روانی داشته و به همین دلیل مسئولیت کیفری نداشته و با وجود این که پرونده ای در دادسرای فلاورجان برای این رخداد تشکیل شده، آزاد شده است.

در روزهای گذشته فیلمی در شبکه های مجازی با عنوان «فاجعه در اصفهان» دست به دست شد که نشان می دهد فردی یک دختربچه پنج ساله را به طور عمد درون چاه فاضلاب انداخته و می گریزد.

فیلم دردناک از به چاه انداختن دختر 5 ساله (+16)

بازدید : 81 بار
(1 رای)
انداختن دختربچه اصفهانی داخل چاه فاضلاب + جزئیات جدید و فیلم - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی