زن جوانی که مشغول بازی با تلفن همراهش بود، ناگهان وارد یک پارکینگ عمودی شد و تا آستانه مرگ پیش رفت.

بازی با موبایل ، زن جوان را تا آستانه مرگ برد + فیلم در ایرناک بازی با موبایل ، زن جوان را تا آستانه مرگ برد + فیلم در ایرناک شاید شما نیز با افرادی مواجه شده اید که غرق چک کردن یا بازی با تلفن همراه خود هستند و از محیط اطراف خود غافل می شوند. این غفلت گاهی ممکن است به تهدیدی برای زندگی فرد منجر شود و حتی به قیمت از دست دادن جانش  تمام شود.

 ویدئویی که به تازگی منتشر شده است حادثه مشابه ای را برای یک زن میانسال در چین  به تصویر می کشد. در این ویدئو  دیده می شود زن میانسالی که به علت بازی با تلفن همراهش، ناگهان وارد یک پارکینگ عمودی شده بود  تا آستانه مرگ پیش می رود. وی  پس از ورود به طبقه زیرین پارکینگ، توسط یک خودرو زیر گرفته  شد اما خوشبختانه با خوش شانسی محض از مرگ گریخت.

در ادامه این زن  که از ناحیه پا دچار شکستگی شده بود بلافاصله  به بیمارستان منتقل شد.

گفتنی است؛ پیشتر نیز ویدئویی از سقوط یک زن جوان از یک پل عابر پیاده در چین منتشر شده بود. وی که مشغول بازی با تلفن همراهش بود در اثر سقوط ناگهانی از پله های این پل عابر پیاده به پایین جانش را از دست داد.


yjc

بازدید : 4,465 بار
بازی با موبایل ، زن جوان را تا آستانه مرگ برد + فیلم
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی