برج میلاد بلندترین سازه کشور حالا با خطری بزرگ مواجه شده که باید به سرعت مدیریت شود

برج میلاد در خطر کج شدن و فروریختن؟-ایرناک برج میلاد در خطر کج شدن و فروریختن؟-ایرناک از سال ۹۲ تا کنون گود برج میلاد رها شده است و تقریبا صاحبی ندارد و این در حالیست که عمر مفید نیلینگ چهار سال است و حالا این گود نیازمند استحکام سازی است.

برج میلاد در خطر کج شدن و فروریختن؟-ایرناک برج میلاد در خطر کج شدن و فروریختن؟-ایرناک محمدمهدی تندگویان، عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر گفت: از سال ۹۲ تا کنون گود برج میلاد رها شده است و تقریبا صاحبی ندارد و این در حالیست که عمر مفید نیلینگ چهار سال است و حالا این گود نیازمند استحکام سازی است.

برج میلاد در خطر کج شدن و فروریختن؟-ایرناک برج میلاد در خطر کج شدن و فروریختن؟-ایرناک بارها در این خصوص به شهرداری تهران تذکر داده‌ایم اما تا کنون شهرداری مجموعه‌ای را معرفی نکرده که حداقل ساماندهی ادامه پروژه را انجام دهد.

برج میلاد در خطر کج شدن و فروریختن؟-ایرناک برج میلاد در خطر کج شدن و فروریختن؟-ایرناک ما با یک گود پرخطری مواجه هستیم که دقیقا در کنار برج میلاد قرار دارد و بار برج بر روی این گود سنگینی می‌کند.

برج میلاد در خطر کج شدن و فروریختن؟-ایرناک برج میلاد در خطر کج شدن و فروریختن؟-ایرناک با اولین شکاف در گود، شاهد خواهیم بود که پایه‌های برج مقاومت خود را از دست داده و برج به درون گودال ۴۰ متری سقوط خواهد کرد و در خوشبینانه‌ترین حالت برج میلاد کج می‌شود.

تاریخ:1396/05/17

منبع:ایسنا

(0 رای)
بازدید : 570 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی